Polish Arabic Chinese (Traditional) Czech English French Georgian German Greek Hindi Hungarian Italian Japanese Russian Serbian Spanish Swedish Turkish Ukrainian

Reklama

Wkrótce po wygranej na Silverstone, Lewis zareagował na swój wypadek z udziałem Maxa Verstappena. 36-letni Brytyjczyk został uznany przez FIA za winnego wypadku
Lewis Hamilton podpisał z Mercedesem nowy, dwuletni kontrakt. Aktualny mistrz świata złożył dziś swój podpis pod nowym kontraktem.
Francuska aura nie zawiodła kibiców, przynosząc po raz pierwszy w tym sezonie deszczowe warunki. Najlepiej na mokrym torze spisał się Danilo Petrucci (Ducati Team), który nie popełniając błędów prowadził wyścig niemal od startu do mety.
Lewis Hamilton przyznał, że „nie zawsze ma rację” po oskarżeniu stewardów Formuły 1 o „próby powstrzymania go” podczas Grand Prix Rosji.
Żużel. - Było realne zagrożenie, że liga w ogóle nie pojedzie. Dlatego, w trakcie rozmów o renegocjacji kontraktów, nie biłem się z myślami. Chciałem się dogadać, żeby praca, którą wykonałem zimą, nie poszła na marne - mówi nam Jarosław Hampel.
Sebastian Vettel nie przedłuży umowy z Ferrari i po sezonie 2020 rozstanie się z włoską stajnią - podaje oficjalnie agencja AFP. Informację potwierdziło Ferrari i sam kierowca.
Magister inżynier w dziedzinie matematyki finansowej i ubezpieczeniowej, od pięciu lat żona pilota rajdowego, a teraz także podwójna wicemistrzyni olimpijska. Po fenomenalnym wyścigu polska kolarka górska - Maja Włoszczowska - zdobyła srebrny medal i
Druga edycja Carmont Baja Czarne przeszła do historii. Zawodnicy mieli do pokonania blisko 135 km odcinków specjalnych. Stosunkowo równa nawierzchnia zachęcała do szybkiej jazdy, którą hamował jednak uciążliwy kurz.
„Kobieto, czy jest jakiś rajd, na którym cię nie ma???” – te słowa Marcina Sobiecha, jakie usłyszałam na PKCu na Baja Carpathia, to kwintesencja tego, do czego dążę.

Reklama