Polish Arabic Chinese (Traditional) Czech English French Georgian German Greek Hindi Hungarian Italian Japanese Russian Serbian Spanish Swedish Turkish Ukrainian

Reklama

Robert Kubica może w przyszłym sezonie wrócić do roli kierowcy testowego – poinformował Stephen Camp z magazynu „Motorsport Week”. Williams ma wyżej cenić umiejętności Nicholasa Latifiego, który również wniósłby do drużyny sporo kasy.
Robert Kubica ukończył szalone Grand Prix Niemiec na 12. pozycji. Po karach dla kierowców Alfy Romeo awansował jednak na 10. miejsce. – To był szalony wyścig – przyznał Polak.
Robert Kubica stwierdził, że zmiany w Williamsie będą widoczne w wynikach na torach Formuły 1, lecz na to potrzeba czasu.
Sergio Sette Camara może zastąpić Roberta Kubicę w Williamsie. Według informacji telewizji UOL, miejsce w zespole dla Brazylijczyka miałoby być częścią umowy pomiędzy Williamsem, a Petrobrasem, tamtejszym potentatem paliwowym.
McLaren, zespół Formuły 1, podpisał kontrakty na 2020 rok z tą samą parą kierowców, która jeździ tam obecnie - Carlosem Sainzem i Landem Norrisem.
Daniel Ricciardo wyjedzie z toru Paul Ricard bez punktów. Kierowca Renault, choć zajął w wyścigu o Grand Prix Francji siódme miejsce, został ukarany przez sędziów dodatkowymi dziesięcioma sekundami
Robert Kubica, najbardziej znany polski kierowca na świecie wrócił w marcu do ścigania się w Formule 1. Po czterech startach w sezonie 2019 jego największym sukcesem pozostaje... wzięcie udziału w Grand Prix
George Russell, a nie Robert Kubica, pierwszy zasiądzie w bolidzie Williamsa podczas środowej, popołudniowej sesji oficjalnych testów Formuły 1 w Barcelonie.
29 grudnia 2018 roku minie pięć lat od wypadku Michaela Schumachera, mistrza Formuły 1, który podczas urlopu upadł zjeżdżając na nartach we francuskich Alpach i uderzył głową o kamień. Teraz "Daily Mail" podaje nowe informacje o stanie zdrowia sporto
W czwartek zostały rozwiązane wszelkie wątpliwości. W przyszłym sezonie Robert Kubica będzie kierowcą wyścigowym w Williamsie. Sportowe media podkreślają, że powrót Polaka do Formuły 1 jest czymś niezwykłym, ale 33-latek bardzo na niego zapracował.

Strony

Reklama