Polish Arabic Chinese (Traditional) Czech English French Georgian German Greek Hindi Hungarian Italian Japanese Russian Serbian Spanish Swedish Turkish Ukrainian

Reklama

Za nami pasjonujący wyścig o Grand Prix Wielkiej Brytanii, weekend ten zdecydowanie przejdzie do historii jako jeden z najlepszych wyścigów sezonu.
Zespół Haasa opublikował komunikat dotyczący stanu zdrowia swojego kierowcy Romaina Grosjeana, który podczas niedzielnego wyścigu o Grand Prix Bahrajnu Formuły 1 uległ koszmarnemu wypadkowi. Francuski zawodnik miał ogromne szczęście. Wszystko wskazuj
Lewis Hamilton wyprzedził Valtteriego Bottasa, odniósł imponujące zwycięstwo a tym samym pobił rekord wszechczasów w Formule 1.
Zabójstwo George'a Floyda podczas brutalnej interwencji policji w USA wywołało reakcje na całym świecie. Swoje oburzenie wyraziło także wiele gwiazd sportu, w tym sześciokrotny mistrz świata Formuły 1 Lewis Hamilton. Kierowca Mercedesa nie zatrzymał
W szwajcarskim „Blicku” pojawiła się bardzo interesująca wypowiedź Roberta Kubicy. Polak zdradził, że podczas negocjacji z BMW Sauber swojego pierwszego kontraktu w Formule 1… oszukał założyciela teamu, Petera Saubera.
Ferrari w czwartek ogłosiło, że nowym zawodnikiem tego zespołu będzie Carlos Sainz. Jak informują światowe media ta decyzja znacząco wpłynęła na przyszłość, jaka stoi przed Robertem Kubicą w F1.
Żużel. - Było realne zagrożenie, że liga w ogóle nie pojedzie. Dlatego, w trakcie rozmów o renegocjacji kontraktów, nie biłem się z myślami. Chciałem się dogadać, żeby praca, którą wykonałem zimą, nie poszła na marne - mówi nam Jarosław Hampel.
Z powodu szerzącej się pandemii koronawirusa przesunięto rundy rajdowych Mistrzostwa Świata, które 21‒24 maja miały odbyć się w Portugalii oraz we Włoszech w dniach 16‒19 lipca. Nie znane są nowe terminy rozgrywek.
- Nie wiem - odpowiedział z uśmiechem Robert Kubica na pytanie dlaczego nie ukończył wyścigu o Grand Prix Rosji. Na 30. okrążeniu Williams podjął zaskakującą decyzję.
Lewis Hamilton startuje z nowym biznesem. Kierowca Formuły 1 zainwestował w sieć wegańskich restauracji, w których będzie można kupić m.in. roślinne burgery.

Strony

Reklama