Polish Arabic Chinese (Traditional) Czech English French Georgian German Greek Hindi Hungarian Italian Japanese Russian Serbian Spanish Swedish Turkish Ukrainian

Reklama

Zespół Haasa opublikował komunikat dotyczący stanu zdrowia swojego kierowcy Romaina Grosjeana, który podczas niedzielnego wyścigu o Grand Prix Bahrajnu Formuły 1 uległ koszmarnemu wypadkowi. Francuski zawodnik miał ogromne szczęście. Wszystko wskazuj
Lewis Hamilton wyprzedził Valtteriego Bottasa, odniósł imponujące zwycięstwo a tym samym pobił rekord wszechczasów w Formule 1.
Zabójstwo George'a Floyda podczas brutalnej interwencji policji w USA wywołało reakcje na całym świecie. Swoje oburzenie wyraziło także wiele gwiazd sportu, w tym sześciokrotny mistrz świata Formuły 1 Lewis Hamilton. Kierowca Mercedesa nie zatrzymał
W szwajcarskim „Blicku” pojawiła się bardzo interesująca wypowiedź Roberta Kubicy. Polak zdradził, że podczas negocjacji z BMW Sauber swojego pierwszego kontraktu w Formule 1… oszukał założyciela teamu, Petera Saubera.
Ferrari w czwartek ogłosiło, że nowym zawodnikiem tego zespołu będzie Carlos Sainz. Jak informują światowe media ta decyzja znacząco wpłynęła na przyszłość, jaka stoi przed Robertem Kubicą w F1.
Żużel. - Było realne zagrożenie, że liga w ogóle nie pojedzie. Dlatego, w trakcie rozmów o renegocjacji kontraktów, nie biłem się z myślami. Chciałem się dogadać, żeby praca, którą wykonałem zimą, nie poszła na marne - mówi nam Jarosław Hampel.
Z powodu szerzącej się pandemii koronawirusa przesunięto rundy rajdowych Mistrzostwa Świata, które 21‒24 maja miały odbyć się w Portugalii oraz we Włoszech w dniach 16‒19 lipca. Nie znane są nowe terminy rozgrywek.
- Nie wiem - odpowiedział z uśmiechem Robert Kubica na pytanie dlaczego nie ukończył wyścigu o Grand Prix Rosji. Na 30. okrążeniu Williams podjął zaskakującą decyzję.
Lewis Hamilton startuje z nowym biznesem. Kierowca Formuły 1 zainwestował w sieć wegańskich restauracji, w których będzie można kupić m.in. roślinne burgery.
Formuła 1 budzi się po letniej przerwie. W padoku oczekuje się, że już podczas Grand Prix Belgii poznamy konkretne ruchy, po których sytuacja na rynku zostanie odblokowana.

Strony

Reklama