Polish Arabic Chinese (Traditional) Czech English French Georgian German Greek Hindi Hungarian Italian Japanese Russian Serbian Spanish Swedish Turkish Ukrainian

Reklama

Chociaż w bieżącym sezonie Formuły 1 mamy za sobą dopiero trzy wyścigi, zaufanie Mercedesa do Valtteriego Bottasa spadło. Według brytyjskiej gazety „Daily Mail”, zespół rozważa opcję, by przed zakończeniem sezonu awansować George’a Russela.
Pojazdy sponsorów imprezy nie powinny uczestniczyć w sztafecie ze względu na dużą ilość personelu i pracowników.
Legenda Indii, Sachin Tendulkar wyszedł ze szpitala tydzień po tym, jak został przyjęty po zarażeniu się Covid-19.
Portal vg.no donosi, że Halvor Egner Granerud jest zakażony koronawirusem. Norweski skoczek poddał się wcześniej testowi, którego wynik wypadł pozytywnie. Mistrzostwa świata właśnie się dla niego zakończyły.
Jasmine Harrison w Antiqua (Indie Zachodnie) w sobotę, 20 lutego, pobiła rekord świata - jest ona najmłodszą kobietą, która samodzielnie przepłynęła jakikolwiek ocean.
Po wygłoszeniu “niestosownych” komentarzy dotyczących kobiet, szef komitetu organizacyjnego Igrzysk Olimpijskich w Tokio został skrytykowany i ma złożyć rezygnację.
Już 8 lutego ma rozpocząć się jedno z czterech najważniejszych świąt tenisowych. Nie wszystko jednak maluje się różowych barwach. Koronawirus już storpedował rozgrywki w turniejach poprzedzających AO.
Anders Vejrgang, Duńczyk, który bezbłędnie wygrał 450 meczów z rzędu w FIFIE, jest kolejną wielką gwiazdą. Podczas jednego z meczów został wyszydzony przez Harry’ego Hesketha – który został zawieszony ze względu na użyte słownictwo.
Dwudziestosześcioletnia pielęgniarka oraz czołowa zawodniczka Ellenor Nilsson Åström, przeprowadziła się do Göteborga, aby grać w piłkę ręczną. Łączyła grę w Sävehof z pomocą szerzoną wśród pacjentów chorych na koronawirusa, w jednym ze szpitali w...
HONOLULU - Ralph Lauren Corp. powiedział w piątek, że kończy sponsoring Justina Thomasa po tym, jak w zeszłym tygodniu na Hawajach słyszano go mamroczącego pod nosem homofobiczną obelgę, gdy nie udało mu się trafić piłką do dołka.

Strony

Reklama