Polish Arabic Chinese (Traditional) Czech English French Georgian German Greek Hindi Hungarian Italian Japanese Russian Serbian Spanish Swedish Turkish Ukrainian

Reklama

Postać Hiszpanii została narysowana po raz drugi z powodu negatywnego odbioru, a Sri Lanka zdobywa popularność
Przewodniczący ceremonii rozpoczęcia igrzysk został zwolniony dzień przed tym, jak wydarzenie miało mieć miejsce
Policja z Manchesteru aresztowała gracza w zeszły piątek - choć wyszedł za kaucją, to teraz oczekuje na kolejne ustalenia śledztwa.
Jedna z największych imprez sportowych na świecie po 32 latach przerwy powróci do Australii - stało się to faktem po tym, gdy Międzynarodowy Komitet Olimpijski zatwierdził rekomendację zarządu dotyczącą miejsca organizacji wydarzenia.
Rhys McClenaghan, irlandzki gimnastyk otrzymał podziękowania za obalenie mitu o kartonowych łóżkach w wiosce olimpijskiej w Tokio.
Niepokojące informacje dopływają z Liverpoolu, gdzie jeden z graczy klubu z niebieskiej części Merseyside został zatrzymany z powodu zarzutów o popełnienie przestępstw seksualnych wobec dzieci.
Nurek, lat 27, opowiada o strachu, który odczuwa na trampolinie, poślubieniu starszego mężczyzny, zostaniu ojcem i utrzymaniu swojego sześciopaku
Japoński premier Yoshihide Suga zobowiązał się w poniedziałek do wzmocnienia kontroli zdrowotnej na lotniskach po tym, jak członek ugandyjskiej drużyny olimpijskiej wykazał pozytywny wynik testu na obecność COVID-19 w mieście goszczącym ich obóz...
Rosyjska tenisistka Jana Sizikowa została wypuszczona z policyjnego aresztu dzień po tym, jak została aresztowana podczas dochodzenia w sprawie ustawionej gry na zeszłorocznym French Open.
Mistrzostwa Europy zbliżają się wielkimi krokami, ale nie wszyscy piłkarze są z tego powodu zadowoleni. Część z nich nie weźmie udziału w tej imprezie, choć powody ich absencji są różnorodne.

Strony

Reklama