Polish Arabic Chinese (Traditional) Czech English French Georgian German Greek Hindi Hungarian Italian Japanese Russian Serbian Spanish Swedish Turkish Ukrainian

Reklama

Władze prowadzą dochodzenie w sprawie incydentu, w którym były mistrz wagi ciężkiej Mike Tyson został nagrany gdy uderzył współpasażera pierwszej klasy na pokładzie samolotu na międzynarodowym lotnisku w San Francisco.
Były południowoafrykański pałkarz Gary Kirsten został uznany za głównego kandydata do objęcia stanowiska trenera Anglii, po tym, jak nowy dyrektor EBC Rob Key postanowił podzielić role trenera pomiędzy różne formaty...
Ostry spór pomiędzy Jarmolenką a Tymoszczukiem. Pomimo wojny, ukraiński piłkarz Anatolij Tymoszczuk nie zaprzestał współpracy z rosyjską drużyną. Dawny przyjaciel kazał zdrajcy „iść do diabła”.
Pep Guardiola wie, o co chodzi w pierwszym meczu półfinałowym Ligi Mistrzów z Realem Madryt. Krytycy obawiają się jednak, że Katalończyk „popsuje” finał.
Matka, która twierdzi, że jej 14-letni autystyczny syn został „zaatakowany” przez Cristiano Ronaldo, odmawia spotkania się z piłkarzem po tym, jak skontaktowali się z nią jego przedstawiciele.
„Stuprocentowy" Polak na łamach branżowego tygodnika, ironicznie zasugerował, że postponowanie rosyjskich zawodników nie wpłynie w żaden sposób na poczynania zbójeckiego sąsiada ze wschodu. Brawo Gleb! Brawo „rodaku"! Nic dodać, nic ująć...
Australijka Ashleigh Barty jest trzykrotną mistrzynią Wielkiego Szlema, a w tym roku zdobyła tytuł w zawodach singla Australian Open 2022.
Taylor Fritz położył kres doskonałemu początkowi roku 2022 Rafaela Nadala, odnosząc niespodziewane zwycięstwo w finale turnieju w Indian Wells, pokonując Hiszpana 6-3 7-6 i zdobywając swój pierwszy tytuł Masters 1000.
Georgia Hall odniosła komfortowe zwycięstwo w turnieju Saudi Ladies International w Jeddah.
Trener Golden State Warriors Steve Kerr był wściekły po tym, jak w wyniku zderzenia na boisku między gwiazdą Stephem Currym a obrońcą Boston Celtics Marcusem Smartem, Warriors zostali bez Curry'ego do końca meczu, który zakończył się wynikiem 110-88.

Strony

Reklama