Polish Arabic Chinese (Traditional) Czech English French Georgian German Greek Hindi Hungarian Italian Japanese Russian Serbian Spanish Swedish Turkish Ukrainian

Reklama

Jednym z głównych celów przygotowania fizycznego jest rozwijanie kilku cech fizycznych, tak aby poczyniony postęp wyrażał się w uprawianym sporcie w celu uzyskania lepszych wyników.
Częste łapanie kontuzji często ma podłoże psychologiczne.
Nurek, lat 27, opowiada o strachu, który odczuwa na trampolinie, poślubieniu starszego mężczyzny, zostaniu ojcem i utrzymaniu swojego sześciopaku
Do lata zostało jakieś kilka tygodni, więc mamy jeszcze większą motywację do uprawiania sportu. Jednak cały czas potrzebujemy sposobów na uzyskanie lepszych i szybszych wyników.
Trening na siłowni to nie tylko dbanie o sylwetkę.
Jak stoickie zasady z nowoczesnymi technikami psychologicznymi mogą pomóc nam – zwykłym ludziom, osiągnąć rezultaty i cele, które sobie postawiliśmy.
Kluczową radą w wyborze partnera do ćwiczeń je to, by miał podobne sportowe i fizyczne umiejętności co wy.
Czy kiedykolwiek zastanawialiście się jak ważną role odgrywa sport w życiu człowieka?
– Dzisiaj wszędzie jest ingerencja rodziców. Przychodzi ojciec i mówi: syn sąsiada gra, a mój nie. Co jest? Młodzi mają cienką skórę – mówi były piłkarz Legii, który dziś szkoli młodych piłkarzy.
Dzięki korzystnym wynikom pozostałych spotkań polskie siatkarki uzyskały pierwszy od 2010 roku awans do Final Six Ligi Narodów bez konieczności wygrywania ostatniego meczu z Koreą Południową.

Strony

Reklama