Polish Arabic Chinese (Traditional) Czech English French Georgian German Greek Hindi Hungarian Italian Japanese Russian Serbian Spanish Swedish Turkish Ukrainian

Reklama

„Przez większość czasu po prostu słucham muzyki – tradycyjnych piosenek z Botswany, ponieważ przypominają mi o moich korzeniach i skąd pochodzę” – mówi Tebogo.
Cailin Bracken przybyła do Vanderbillt, by grać w lacrosse, będąc już świadomą, jak ważne jest zdrowie psychiczne sportowców. Wiedziała o co najmniej dwóch zawodniczkach, które odebrały sobie życie, w tym jednej z okolicy, w której się wychowywała.
Sportowcy zabierają głos w sposób, w jaki nie robią tego urzędnicy. Sport był kiedyś przyczyną największych problemów, ale teraz wydaje się naszą największą nadzieją.
Napastnik Robert Lewandowski chce odejść z Bayernu Monachium. Według dyrektora technicznego Hasana Salihamidzica 33-letni Polak dał o tym znać we wspólnej rozmowie.
Po raz drugi Andrea Zuccari był gościem podczas jednego z naszych seminariów internetowych poświęconych aqua med.
Dowiedz się, jak stać się silniejszym/ą dzięki tym wskazówkom, które pozwolą ci na zwiększenie siły fizycznej i wydajności treningu.
Nowe regulacje finansowe narzucone przez UEFA uzależnią wydatki od przychodów klubu, utrwalając korzyści, bogate kluby już to wykorzystują w rynku talentów.
„Festiwal Pokoju” – znaczenie tych słów było tematem rozmów przez cały okres trwania paraolimpiady w Pekinie.
...często młodzi sportowcy zastanawiają się, jaki typ sztuk walki wybrać dla siebie. Według ekspertów, pytanie, które powinniśmy sobie zadawać w takiej sytuacji, brzmi zupełnie inaczej: która z opcji sztuk walki jest mi potrzebna i do czego?
Urodzony w Rosji zawodnik Ligi NHL Alex Ovechkin wyraził nadzieję na zakończenie działań wojennych po inwazji Rosji na Ukrainę.

Strony

Reklama