Polish Arabic Chinese (Traditional) Czech English French Georgian German Greek Hindi Hungarian Italian Japanese Russian Serbian Spanish Swedish Turkish Ukrainian

Reklama

Chcielibyście rozluźnić staw biodrowy, ale rozciąganie go może być bolesne. Nie należy się jednak tym przejmować! Celem zwiększenia elastyczności jest powolne i delikatne zwiększanie nacisku przy rozciąganiu, zamiast próbowania na siłę.
Gwiazda tenisa Naomi Osaka 23 lata, i ikona gimnastyki Simone Biles 24 lata, zwróciły największą uwagę mediów. Jednak coraz więcej olimpijczyków mówi o wyzwaniach, z którymi zmagają się poza boiskiem sportowym.
Trening interwałowy o wysokiej intensywności jest coraz bardziej popularny wśród entuzjastów sportu. Ta metoda nie tylko dramatycznie zwiększa wytrzymałość fizyczną, ale treningi są krótsze, a mimo to efekty spektakularne.
Jednym z głównych celów przygotowania fizycznego jest rozwijanie kilku cech fizycznych, tak aby poczyniony postęp wyrażał się w uprawianym sporcie w celu uzyskania lepszych wyników.
Częste łapanie kontuzji często ma podłoże psychologiczne.
Nurek, lat 27, opowiada o strachu, który odczuwa na trampolinie, poślubieniu starszego mężczyzny, zostaniu ojcem i utrzymaniu swojego sześciopaku
Do lata zostało jakieś kilka tygodni, więc mamy jeszcze większą motywację do uprawiania sportu. Jednak cały czas potrzebujemy sposobów na uzyskanie lepszych i szybszych wyników.
Trening na siłowni to nie tylko dbanie o sylwetkę.
Jak stoickie zasady z nowoczesnymi technikami psychologicznymi mogą pomóc nam – zwykłym ludziom, osiągnąć rezultaty i cele, które sobie postawiliśmy.
Kluczową radą w wyborze partnera do ćwiczeń je to, by miał podobne sportowe i fizyczne umiejętności co wy.

Strony

Reklama