Polish Arabic Chinese (Traditional) Czech English French Georgian German Greek Hindi Hungarian Italian Japanese Russian Serbian Spanish Swedish Turkish Ukrainian

Reklama

Wiemy, że poprawia kondycję, ale czy bieganie buduje masę mięśniową? Czy ma też inne korzyści dla zdrowia?
Sprinterka Kristina Timanovskaja twierdzi, że jest zmuszana by opuścić Igrzyska Olimpijskie. Teraz zwraca się o pomoc do Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego (MKOl).
Mówi się, że bieganie to sport niemalże dla każdego. Oprócz dobrych butów i szczerych chęci właściwie nie potrzebujemy niczego więcej. Jeśli wciąż masz opory, dowiedz się, jak bieganie wpływa na organizm.
Szamotulska Nocna Piątka przeszła już do historii. Na starcie nocnego biegu stanęło 503 uczestników i tule samo dotarło do mety na ulicy Sportowej 6. Bieg rozpoczęła intensywna rozgrzewka z ND FIT, który poprowadziła Natalia Dubiel.
Kiedy zawodnicy wbiegali na ostatnią prostą, niewiele wskazywało na ostateczny triumf Marcina Lewandowskiego. Polak biegł na 4. miejscu, ze sporą stratą do prowadzących. Biegacz Zawiszy Bydgoszcz zupełnie się tym jednak nie przejął.
Małgorzata Hołub-Kowalik, Patrycja Wyciszkiewicz, Anna Kiełbasińska i Justyna Święty Ersetic zdobyły złoty medal mistrzostw świata sztafet w Jokohamie. Biało-czerwone wyprzedziły Amerykanki i Włoszki.
Polki w składzie: Anna Kiełbasińska, Iga Baumgart-Witan, Małgorzata Hołub-Kowalik i Justyna Święty-Ersetic zdobyły złoty medal w sztafecie 4x400 m halowych mistrzostw Europy w Glasgow.
Marcin Lewandowski zdobył złoty medal na 1500 m halowych mistrzostw Europy w Glasgow. Polak obronił tytuł wywalczony dwa lata temu.
Ewa Swoboda została w Glasgow halową mistrzynią Europy w biegu na 60 m, przyznała, że największa część tortu czekoladowego za wygraną należy się jej rodzicom. "To, co oni kiedyś ze mną mieli, trudno opisać. Zawsze są jednak blisko" - wspomniała.
Na bezpłatne bieganie zaprasza Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, które odbędzie się 17 listopada o godz. 17.

Strony

Reklama