Polish Arabic Chinese (Traditional) Czech English French Georgian German Greek Hindi Hungarian Italian Japanese Russian Serbian Spanish Swedish Turkish Ukrainian

ZBOJKOTUJMY MECZ POLSKA I IZRAEL, BO ŻYDOWSKIE MEDIA NAPISZĄ, ŻE W WARSZAWIE BYŁO 58 TYS. NAZISTÓW

Reklama

ndz., 04/14/2019 - 13:08 -- zzz

Mecz Polska-Izrael jeszcze się nie odbył. Nie musi się wcale odbyć, żeby już dziś móc dokonać przeglądu prasy światowej. Kupujemy sobie jakieś poczytne źródło informacji z zachodniej Europy, niech będzie np. Postępowy Post. Patrzymy na trzeciej stronie jest artykuł, a w nim informacja o 58 000 faszystów na meczu w Warszawie.

Czytamy dalej:

„…w Polsce rządzonej przez ultrakatolicką i hiperfaszystowską partię PiS odbył się mecz reprezentacji tego kraju z Izraelem. Kibice skandowali hipernacjonalistyczne i ultraantysemickie hasła, buczeli podczas odegrania hymnu bezcennego Izraela oraz odpalili race, które jednoznacznie kojarzą się z bolesną historią tego kraju. Na meczu można było wyczuć, że nawet widzowie przed telewizorami przed otwarciem piwa najpierw z nienawiścią spalili kukłę Żyda. Te wszystkie zdarzenia wyraźnie dają nam sygnał, że żydowskie roszczenia zwrotu mienia bezspadkowego muszą zostać bezwzględnie zaspokojone”

Skoro przyszłość już się wydarzyła, to cóż nam robić aby jej zapobiec? Czy możemy jakoś wygrać z machiną propagandową, angażującą większość światowych mediów, posiadającą zaplecze intelektualne i finansowe o niezmierzonym potencjale? Czy możemy wygrać z rasizmem i fanatyzmem pewnych środowisk, które nienawidzą innych ludzi i dla których liczy się tylko interes jednej nacji? Co mamy robić? Idźmy za przykładem Mahatma Gandhiego i w walce z imperium medialnym zastosujmy bierny opór.

Skoro spodziewają się 58 000 faszystów, nie dajmy im nawet 100 faszystów, nie idźmy na ten mecz, zbojkotujmy go jako zagrażającego interesom naszego Państwa i naszego Narodu! Nie róbmy w Warszawie kolejnej Konferencji Bliskowschodniej, nie idźmy w ciemny zaułek gdzie bandyta z długim nosem skrył się aby nas uderzyć butelką w tył głowy i zabrać nam nasz portfel!

Oczywiście zdaję sobie sprawę, że mój przekaz nie dotrze do szerszej rzeszy ludzi i nie wywrze żadnego wpływu. Nie jesteśmy zorganizowani, nie mamy swoich mediów, a nawet jeśli jakieś powstają to nie wspieramy je dość dobrze. Wolimy kolorowe obrazki i chwytliwe tytuły w mediach tylko polskojęzycznych, bo z Polską mają tyle wspólnego, że są pisane w języku polskim. Reszta to obca indoktrynacja i obcy kapitał.

Autor: 
ddarek85
Źródło: 

meskapercepcja.home.blog

Polub Plportal.pl:

Reklama