Polish Arabic Chinese (Traditional) Czech English French Georgian German Greek Hindi Hungarian Italian Japanese Russian Serbian Spanish Swedish Turkish Ukrainian

Bokserzy Kovalev i Ward mogą spotkać się w Jekaterynburgu

Reklama

pt., 04/12/2019 - 11:35 -- koscielniakk

Dyrektor generalny firmy promocyjnej RCC Boxing Promotions Titov powiedział, że rosyjski bokser Sergey Kovalev i Brytyjczyk Anthony Yard będą mogli spotkać się w Jekaterynburgu. Oczekuje się, że będą walczyć o tytuł World Boxing Organization (WBO).

 

„Nie bierzemy udziału w aukcji, ale utrzymujemy kontakt z zespołem Kowalewa, podobnie jak inne organizacje w Rosji. Ta walka jest interesująca dla wszystkich, to impreza na światowym poziomie” - cytuje go prasa.

Licytowanie o prawo do walki o tytuł odbędzie się 15 kwietnia. Bokser wyjaśnia, że ​​może przejść w Wielkiej Brytanii, USA lub Rosji. Kovalev ma 33 zwycięstwa, z czego 28 wygrywa, a także trzy straty i jeden remis. W ostatnim meczu przeciwko Kolumbijskiemu Eleiderowi Alvarezowi zdobył punkty, zwracając pas mistrza WBO. Boxer Sergey Kovalev nazwał rywala priorytetowym, napisał News.ru.

Autor: 
----------------------
Źródło: 

PLPORTAL.pl

Dział: 
Polub Plportal.pl:

Reklama