Polish Arabic Chinese (Traditional) Czech English French Georgian German Greek Hindi Hungarian Italian Japanese Russian Serbian Spanish Swedish Turkish Ukrainian

Liga Mistrzów. Eden Hazard rozwścieczył kibiców Królewskich

Reklama

pt., 05/14/2021 - 21:31 -- MagdalenaL

Zdjęcie: Flickr / imsalilinho94

Fani drużyny z Madrytu odczuwają wielką frustrację w związku z zachowaniem Edena Hazarda po przegranym półfinałowym spotkaniu Ligi Mistrzów przeciwko Chelsea. Belg, który rozegrał fatalny mecz, po końcowym gwizdku śmiał się i żartował wraz z byłymi kolegami z drużyny.

Eden Hazard miał być dla Realu Madryt sposobem na unoszenie w górę potężnej ilości trofeów. Kimś, kto bez problemu wskoczy w buty Cristiano Ronaldo i stanie się jego prawowitym następcą oraz liderem „Galaktycznych”. Wydarzenia potoczyły się jednak nieco inaczej, aniżeli wszyscy zakładali.

Po półfinałowym starciu z Chelsea – swoim byłym pracodawcą, Hazard nie wyglądał na zbyt przejętego swoją słabą dyspozycją oraz odpadnięciem z turnieju zaraz przed finałem. Zamiast tego, śmiał się i żartował razem z byłymi kolegami z londyńskiego klubu. Belg rozegrał bardzo słabe spotkanie, podobnie jak reszta Królewskich. Kibice nie kryją swojego niezadowolenia wynikającego z zachowania Hazarda. Kiedy w mediach pojawiły się zdjęcia roześmianego skrzydłowego Realu, wybuchła wielka afera. W niedalekiej przyszłości może się okazać, że po tym wydarzeniu sprawy zaszły już zbyt daleko, a belg dostanie zielone światło na szukanie sobie nowego pracodawcy.

Kiedy w czerwcu 2019 roku Hazard przychodził do ekipy Zidane’a, wiązano z nim największe nadzieje. Jednak już na samym wstępie zniechęcił do siebie włodarzy oraz kibiców, ponieważ przybył do drużyny z nadwagą. Jakby tego było mało, Hazard bez przerwy łapał kontuzję, przez co stracił aż 57 spotkań. W dwa sezony bycia piłkarzem Realu Madryt do siatki trafił zaledwie cztery razy. Powiedzieć, że stał się on ogromnym flopem transferowym, to tak jakby nie powiedzieć zupełnie nic.

Autor: 
Kamil Chruściel
Polub Plportal.pl:

Reklama