Polish Arabic Chinese (Traditional) Czech English French Georgian German Greek Hindi Hungarian Italian Japanese Russian Serbian Spanish Swedish Turkish Ukrainian

Napastnik Górnika Zabrze na celowniku Ekstraklasy

Reklama

śr., 07/03/2019 - 14:50 -- izabela.szkatula

Jak podaje odpowiedzialny za transfery w klubie z Zabrza Artur Płatek, kluby pytają o możliwość nabycia Igora Angulo. Czy gracz zmieni drużynę?

35-letni Angulo jest związany z Górnikiem Zabrze od trzech lat. Ma na koncie liczne sukcesy. Jak informują media, kluby Ekstraklasy są zainteresowane nawiązaniem współpracy z napastnikiem. Na razie jednak nie wiadomo o które z nich chodzi.

- Nie słyszałem o tym, ale nie jest to jakaś wielka niespodzianka. Zdaję sobie sprawę, że w Ekstraklasie są, czy mogą być kluby, które są zainteresowane sprowadzeniem mnie. Nawet o czymś takim nie myślałem. Zresztą nikt z Górnika nie rozmawiał ze mną na ten temat. Nie ma co o tym myśleć czy rozważać. Jestem teraz z drużyną na zgrupowaniu i koncentruję się na jak najlepszym przygotowaniu do rozgrywek. To jest teraz najważniejsze – mówi piłkarz. Jak na razie z obecnym klubem łączy go jeszcze roczny kontrakt.

Autor: 
Izabela Szkatuła
Polub Plportal.pl:

Reklama