Polish Arabic Chinese (Traditional) Czech English French Georgian German Greek Hindi Hungarian Italian Japanese Russian Serbian Spanish Swedish Turkish Ukrainian

Sporty wodne

Reklama

Zdjęcie: 

Wodna rozrywka, czyli od popularnych atrakcji, po ekstremalne sporty wodne.

ndz., 05/03/2020 - 18:19 -- Anonim (niezweryfikowany)
Wiele osób urlop nad jeziorem kojarzy głównie z lenistwem, opalaniem się i pływaniem. Pobyt nad wodą nie musi być jednak nudny i rutynowy, ponieważ dostępnych jest wiele wodnych atrakcji, z których można skorzystać spontanicznie lub mogą stać się one

Trener reprezentacji kajakarek: Nie poddaliśmy się panice. Najgorszą rzeczą byłoby..

śr., 04/08/2020 - 12:56 -- moderator2
Podczas, gdy cały świat „siedzi w domu”, reprezentacja Polski kajakarek przygotowuje się do sezonu i igrzysk olimpijskich na zgrupowaniu w Portugalii. – Nie poddaliśmy się strachowi i panice. Stwierdziłem, że nie narażam, ani drużyny, ani siebie.

Tomasz Kaczor nie składa broni. "Liczyłem na igrzyska w tym roku"

wt., 03/31/2020 - 10:40 -- moderator2
- Nie ukrywam, że liczyłem na odbycie się igrzysk jeszcze w tym roku. Dalej jednak zamierzam walczyć o olimpijski medal - mówi wicemistrz świata w kajakarstwie Tomasz Kaczor. Polak nie składa broni, choć nie wie, co dalej z jego stypendium.

Z powodu szalejącego we Włoszech koronawirusa Polski Związek Kajakowy musiał ewakuować zawodników..

pon., 03/16/2020 - 15:39 -- moderator2
Z powodu szalejącego we Włoszech koronawirusa Polski Związek Kajakowy musiał ewakuować zawodników z tego kraju. Były pewne problemy, ale wszystko dobrze się skończyło.

MŚ w klasie Laser Radial: Awans Kwaśnej. Polka z niewielką stratą do podium

śr., 03/04/2020 - 12:05 -- moderator2
Znakomicie spisała się Magdalena Kwaśna piątego dnia mistrzostw świata w olimpijskiej klasie Laser Radial. W czwartek zawodniczka ChKŻ Chojnice awansowała z 10. na czwarte miejsce i do podium traci trzy punkty. W Melbourne żegluje 110 kobiet z 41..

Pływak, mistrz olimpijski Sun Yang zawieszony na osiem lat z powodu nieprawidłowości dopingowych

wt., 03/03/2020 - 15:10 -- moderator2
Sun Yang został zawieszony na osiem lat z powodu nieprawidłowości, jakie miały miejsce podczas przeprowadzonych u niego badań antydopingowych. Czołowy chiński pływak, trzykrotny mistrz olimpijski i ośmiokrotny mistrz świata, nie czuje się winny.

Strony

Reklama

Subskrybuj RSS - Sporty wodne