Polish Arabic Chinese (Traditional) Czech English French Georgian German Greek Hindi Hungarian Italian Japanese Russian Serbian Spanish Swedish Turkish Ukrainian

Sporty i ćwiczenia

Reklama

Zdjęcie: 

Czy zrezygnowanie z „zegarka do biegania” może być dobrym pomysłem?

czw., 10/28/2021 - 20:13 -- MagdalenaL
Zwykłe biegi zamieniły się w rywalizację z samym sobą. Badania sugerują, że zrezygnowanie z zegarka do biegania może faktycznie poprawić trening. Pożegnanie się z tym urządzeniem pozwoli chociażby obniżyć poziom stresu i czerpać radość ze sportu.

„Jestem trochę przerażona” - mówi radziecka mistrzyni o nowoczesnej gimnastyce po odejściu Biles

pt., 08/20/2021 - 14:50 -- MagdalenaL
Radziecka gimnastyczka Larisa Latynina była przepełniona mieszanym uczuciem respektu i trwogi, gdy oglądała zaprzeczające prawom grawitacji - a czasami niebezpieczne - wyczyny Simone Biles, gdy Amerykanka wyruszyła, by pobić swój rekord olimpijski.

Tokio 2020: Shanne Braspennincx wygrywa złoty medal w kolarstwie torowym, 6 lat od zawału serca

ndz., 08/08/2021 - 11:27 -- MagdalenaL
Holenderka Shanne Braspennincx wygrała złoty medal w kolarstwie torowym. 6 lat po trudnym okresie w jej życiu, spowodowanym przez zawał serca, gdy nie wiedziała, czy kiedykolwiek jeszcze będzie mogła brać udział w turniejach.

Christian Eriksen spotkał się z kolegami z Interu, jako że zaczyna swoją drogę do powrotu do zdrowia

ndz., 08/08/2021 - 00:26 -- MagdalenaL
Włoski klub we środę poinformował, że Christian Eriksen wrócił na boisko treningowe Interu Mediolan po raz pierwszy od czasu tragicznego wypadku, jakim było zatrzymanie akcji serca piłkarza podczas meczu w barwach Danii na Euro 2020.

Strony

Reklama

Subskrybuj RSS - Sporty i ćwiczenia