Polish Arabic Chinese (Traditional) Czech English French Georgian German Greek Hindi Hungarian Italian Japanese Russian Serbian Spanish Swedish Turkish Ukrainian

Po nokaucie McGregor został zawieszony na sześć miesięcy

Reklama

wt., 01/26/2021 - 15:54 -- MagdalenaL

Kiedy McGregor został znokautowany, trzeba było mu wręczyć kule. Zanim Conor ”The Notorious” McGregor wróci na ring, może minąć nawet pół roku.

Po kilku kopnięciach w łydkę i około 20 uderzeniach w głowę podczas meczu z Dustinem “The Diamond” Poirierem McGregor padł na matę. Wkrótce po tym sędzia zakończył mecz, oddając zwycięstwo w ręce Poiriera.

-”To łydka”- powiedzial McGregor swoim trenerom.

Po tym, jak sędzia przerwał walkę, “The Notorious” został uznany za niedysponowanego przez Ultimate Fighting Championship. Potrzebował również kul, aby utrzymać równowagę po upadku.

Zawieszony na 180 dni

Jak podaje USA Today, supergwiazda McGregor został zawieszony na okres sześciu miesięcy z powodów medycznych. Ubiegając się o skrócenie czasu zawieszenia, McGregor musiałby przedstawić badanie rentgenowskie, które nie wskazuje żadnej szkody w jego łydce. W przeciwnym razie grozi mu 180 dni zakazu wejścia na ring.

Jeśli badania wykażą, że McGregor nie doznał kontuzji łydki, zostanie zawieszony na co najmniej 45 dni od udziału w zawodach.

Jego rywal, a także zwycięzca walki, Dustin Poirier, również został zawieszony. Jednak zawieszenie obejmuje tylko siedem dni. Powodem jest obowiązkowy odpoczynek po meczu.

Autor: 
Sandra Christensen, Tłum. Marzena Mamuszka
Dział: 
Polub Plportal.pl:

Reklama