Polish Arabic Chinese (Traditional) Czech English French Georgian German Greek Hindi Hungarian Italian Japanese Russian Serbian Spanish Swedish Turkish Ukrainian

MMA. UFC 248. Conor McGregor pod wrażeniem walki Joanny Jędrzejczyk. "Zła decyzja"

Reklama

pon., 03/09/2020 - 17:50 -- moderator2

Decyzja sędziów była niejednogłośna. Dwóch z nich wskazało, że to Weili Zhang odniosła zwycięstwo, a jeden uważał, że na triumf zasłużyła Joanna Jędrzejczyk. Arbitrzy nie mieli jednak łatwego zadania. W zgodnej opinii ekspertów i kibiców, był to jeden z najlepszych pojedynków w historii kobiecego MMA w organizacji UFC.

17055287085247961433-2.jpg

Zdaniem Conora McGregora lepsza w tej walce była Jędrzejczyk. Irlandczyk na swoim twitterowym profilu jednoznacznie wyraził, kto zasłużył na zwycięstwo. "Niesamowita walka, zła decyzja" - napisał wojownik MMA.

Gdy został przez jednego z fanów zapytany, dlaczego tak uważa, McGregor nie miał wątpliwości. "Była bardziej aktywna i precyzyjna. Więcej jej ciosów dochodziło do celu. Zhang to wspaniała zawodniczka, ale to Jędrzejczyk jest mistrzynią w moich oczach" - dodał Irlandczyk.

McGregor i Jędrzejczyk żyją w dobrych stosunkach. Wspierali się i kibicowali sobie podczas poprzednich walk. Dla Jędrzejczyk była to czwarta porażka w zawodowej karierze. Jej bilans uzupełnia szesnaście zwycięstw.

 

Autor: 
Łukasz Witczyk
Źródło: 

sportowefakty.wp.pl

Polub Plportal.pl:

Reklama