Polish Arabic Chinese (Traditional) Czech English French Georgian German Greek Hindi Hungarian Italian Japanese Russian Serbian Spanish Swedish Turkish Ukrainian

Mistrz świata w boksie aresztowany za przemoc wobec kobiety

Reklama

czw., 02/06/2020 - 15:51 -- moderator2

Mistrz świata w boksie w wadze lekkiej Gervonta Davis został aresztowany za zaatakowanie swojej byłej partnerki. W sieci pojawiło się nagranie, na którym widać, jak pięściarz szarpie kobietę na oczach wielu ludzi.

Davis został aresztowany i oskarżony o przemoc domową. Pięściarz bardzo brutalnie obchodził się ze swoją była partnerką Andrettą Smothers, z którą ma dziecko. Początkowo bronił się, sugerując, że do niczego nie doszło, ale kiedy nagrania zostały upublicznione, przyznał się do agresywnego zachowania.

17055287085247961433-2.jpg

Portal TMZ poinformował, że nagranie przekazane przez jednego ze świadków i upublicznione na Twitterze, zostało przekazane policji, która włączyła ją do materiałów dowodowych. Davis został zatrzymany, postawiono mu zarzuty stosowania przemocy domowej.

26-letni Amerykanin ostatnio robił furorę w ringu. Stoczył 23 zawodowe walki, wszystkie wygrał, w tym 22 przez nokaut. Aktualnie jest mistrzem świata federacji WBA w wadze lekkiej. Niestety jak widać, jest agresywny nie tylko w ringu.

Autor: 
Redakcja Onet
Źródło: 

onet.pl

Polub Plportal.pl:

Reklama