Polish Arabic Chinese (Traditional) Czech English French Georgian German Greek Hindi Hungarian Italian Japanese Russian Serbian Spanish Swedish Turkish Ukrainian

Doskonała gra w meczach włoskiej Serie A sprawiła, że czołowe kluby Starego Kontynentu ponownie..

Reklama

pon., 02/10/2020 - 15:04 -- moderator2

Tyson Fury zdradził brytyjskim mediom, że istnieje ryzyko, iż podczas walki z Deontayem Wilderem w Las Vegas odnowi mu się uraz, którego doznał w pojedynku z Otto Wallinem.

Tyson Fury (29-0-1, 20 KO) i Deontay Wilder (42-0-1, 41 KO) spotkają się w ringu w pojedynku rewanżowym, który zaplanowano na 22 lutego w Las Vegas. W pierwszej walce, w grudniu 2018 r., sędziowie orzekli remis i pas mistrza świata federacji WBC pozostał w rękach Wildera.

17055287085247961433-2.jpg

31-letni Fury zapowiedział, że tym razem znokautuje swojego przeciwnika, żeby sędziowie punktowi nie mieli wpływu na wynik. Brytyjczyk bardziej niż rywala boi się odnowienia kontuzji, której doznał podczas ostatniej konfrontacji z Otto Wallinem.

We wrześniu ubiegłego roku, po wygranej na punkty walce ze Szwedem, Fury trafił do szpitala z głęboką raną nad prawym okiem. Lekarze założyli mu aż 47 szwów.

- Czy jest jakieś ryzyko odnowienia się tej kontuzji w walce z Wilderem? Nie wiem, bo nie jestem chirurgiem. To prawdopodobne. Boję się, że tak się stanie. To jest jednak poza moją kontrolą. Otworzy się, to... otworzy! - stwierdził były mistrz świata wagi ciężkiej w rozmowie z telewizją "Sky Sports News".

Rewanż, którego stawką będzie pas WBC w wadze ciężkiej, zostanie rozegrany w MGM Grand Garden Arenie w Las Vegas. W USA walka będzie transmitowana w systemie PPV przy współpracy telewizji ESPN i FOX.

 

Autor: 
Piotr Bobakowski
Źródło: 

wp.pl

Polub Plportal.pl:

Reklama