Polish Arabic Chinese (Traditional) Czech English French Georgian German Greek Hindi Hungarian Italian Japanese Russian Serbian Spanish Swedish Turkish Ukrainian

Będę walczył z tobą, jeśli będziesz miał pas mistrzowski – Łomaczenko ostro odpowiedział Lopezowi

Reklama

śr., 06/26/2019 - 12:08 -- izabela.szkatula

Mistrz świata w wadze lekkej w wersjach WBA i WBO Wasyl Łomaczenko jest gotowy do walki z Teofimo Lopezem. Ale ten musi posiadać pas mistrzowski.

W ten sposób Wasyl Łomaczenko zareagował na słowa Lopeza o tym, że on nie będzie długo czekał na walkę z Łomaczenko.
„W tym roku chcę stoczyć 4-5 pojedynków, a w przyszłym – 2-3. Jak tylko stanę mistrzem świata, będę walczyć dwa lub trzy razy w roku. Jeśli mój pojedynek z Łomaczenko zostanie przełożona na marzec 2020 roku, nie zgodzę się na walkę. Nie będę tak długo czekać. Możemy się spotkać później, ale w wadze średniej. Nie mam zamiaru długo zostawać w lekkiej”, – powiedział Teofimo Lopez.
Łomaczenko długo nie zwlekał z odpowiedzią.
„Jestem gotów walczyć z każdym. Potrzebuję pasów. Jeśli masz pas mistrzowski, wychodź na ring, będę walczył z tobą” – powiedział Łomaczenko w komentarzach Boxing Scene.
Póki co 12 kwietnia Wasyl Łomaczenko będzie walczył z Anthonym Crollą. W tym pojedynku Ukrainiec będzie bronił tytułów mistrza świata w wersjach WBA i WBO w lekkiej wadze.

Autor: 
Iryna Panasiuk
Źródło: 

24tv.ua

Polub Plportal.pl:

Reklama