Polish Arabic Chinese (Traditional) Czech English French Georgian German Greek Hindi Hungarian Italian Japanese Russian Serbian Spanish Swedish Turkish Ukrainian

Siatkarze zaczynają misję Tokio 2021

Reklama

czw., 05/21/2020 - 20:42 -- moderator2

Foto: PhotoProCorp / Shutterstock Siatkówka

 

Po odwołaniu Ligi Narodów i przełożeniu igrzysk olimpijskich w Tokio, polscy siatkarze nie mają w tym roku żadnego międzynarodowego turnieju do rozegrania. Mimo to trener Vital Heynen zdecydował, że kadra spotka się na zgrupowaniu w Spale, które rozpocznie się 1 czerwca i będzie przebiegać w dwóch etapach.

Pierwszy potrwa do 13 czerwca, później zawodnicy rozjadą się do domów i wrócą na drugi: od 29 czerwca do 11 lipca. W sumie trener Heynen sprawdzi 20 siatkarzy i jak przekonuje - w tym gronie jest ostateczna dwunastka, która za rok pojedzie do Tokio.

 

O tym wyjątkowym sezonie dla polskich siatkarzy Edyta Kowalczyk porozmawia z gośćmi, którymi będą: Michał Mieszko Gogol (asystent trenera kadry i PGE Skry Bełchatów), Łukasz Kadziewicz (ekspert Polsatu Sport i wicemistrz świata 2006) oraz Kamil Drąg (dziennikarz „Przeglądu Sportowego”).

Autor: 
Redakcja Onet.pl
Źródło: 

Onet.pl, Przegląd Sportowy

video: 
Zagłosowałeś na opcję 'w górę'.
Polub Plportal.pl:

Reklama