Polish Arabic Chinese (Traditional) Czech English French Georgian German Greek Hindi Hungarian Italian Japanese Russian Serbian Spanish Swedish Turkish Ukrainian

Dawid Konarski chciał oddać hołd Kobemu Bryantowi. Przeszkodził koronawirus

Reklama

sob., 03/28/2020 - 10:27 -- moderator2

Dawid Konarski przygotował specjalne buty, które miały być hołdem dla Kobego Bryanta. Polski siatkarz planował wystąpić w nich w play-offach PlusLigi. Niestety, we wszystkim przeszkodziła szalejąca pandemia koronawirusa. Play-offów na pewno nie będzie, bo organizatorzy rozgrywek postanowili zakończyć je przed czasem.

17055287085247961433-2.jpg

"Miał być hołd dla KB, pełne hale, piękny play-off i walka o medale... Niestety, dzisiaj wszyscy przegrywamy w setach 0:2 z wirusem, ale najważniejsze jest to, że wspólnie ten mecz wyciągniemy i odniesiemy zwycięstwo! RAZEM - napisał Konarski na Instagramie, publikując przy okazji obuwie wyprodukowane ku czci Bryanta.

Siatkarz Jastrzębskiego Węgla pamiętał o zaapelowaniu do kibiców. "Przed nami ciężki okres, ale jak nie my to kto? Zostajemy w domach i walczymy o lepsze jutro. Do zobaczenia na siatkarskich parkietach - podsumował swój wpis, dodając hashtagi #zostańwdomu czy #zdrowienajważniejsze.

Jastrzębski Węgiel zakończył ten sezon PlusLigi na czwartej lokacie.

 

Autor: 
Mateusz Domański
Więcej zdjęć: 
Polub Plportal.pl:

Reklama