Polish Arabic Chinese (Traditional) Czech English French Georgian German Greek Hindi Hungarian Italian Japanese Russian Serbian Spanish Swedish Turkish Ukrainian

Polska -Szwecja 2-0. Jedziemy na Mundial

Reklama

śr., 03/30/2022 - 06:18 -- zzz

Polska wygrała ze Szwecją 2-0, dzięki czemu zapewniła sobie awans na mundial w Katarze. Tuż po meczu piłkarze świętowali sukces razem z kibicami. W pewnym momencie Robert Lewandowski chwycił za mikrofon i zwrócił się wprost do fanów na Stadionie Śląskim w Chorzowie.

Stało się! 29 marca na Stadionie Śląskim reprezentacja Polski wywalczyła sobie awans na mundial w Katarze. Bramki dla "Biało-Czerwonych" zdobywali Robert Lewandowski i Piotr Zieliński, a tuż po końcowym gwizdku sędziego piłkarzy i kibiców ogarnęła euforia.

Zawodnicy założyli koszulki z napisem "Kierunek Katar" i szaleli na murawie w Chorzowie. Były szampan i konfetti. Cała ekipa zrobiła rundę honorową wokół stadionu, a wydarzeniu towarzyszyła burza oklasków fanów zgromadzonych na trybunach.

Na tym feta się nie skończyła.

Kapitan nie zawiódł! Wielki wieczór Roberta Lewandowskiego na Stadionie Śląskim

Robert Lewandowski zwrócił się do kibiców na Stadionie Śląskim
W pewnym momencie zabawy kapitan reprezentacji Polski złapał za mikrofon i zwrócił się wprost do kibiców obecnych w "Kotle Czarownic". Złożył im podziękowania za doping, który poniósł drużynę do zwycięstwa. Słowo "dziękuję" z ust Roberta Lewandowskiego padło nieraz. Wypowiedział się w imieniu swoim oraz zespołu.

Dziękujemy za wsparcie teraz i w całych eliminacjach o mundial. Widzimy się w Katarze!

Fani jego słowa nagrodzili owacją.

Ze Stadionu Śląskiego - Katarzyna Pociecha

 

Autor: 
zzz
Źródło: 

interia

video: 
Polub Plportal.pl:

Reklama