Polish Arabic Chinese (Traditional) Czech English French Georgian German Greek Hindi Hungarian Italian Japanese Russian Serbian Spanish Swedish Turkish Ukrainian

Piłkarz Hannoveru 96 zakażony koronawirusem. Klub oficjalnie potwierdza

Reklama

śr., 03/11/2020 - 13:47 -- moderator2

Klub w oficjalnym komunikacie poinformował, że Huebers mógł zakazić się podczas imprezy w Hildesheim, na której był obecny w sobotni wieczór. Piłkarz jednak błyskawicznie zdał sobie sprawę, że mógł zostać zakażony i unikał kontaktu z pozostałymi zawodnikami zespołu.

Klub poinformował jednocześnie, że cały zespół, zarówno piłkarze i personel zostaną przebadani pod kątem obecności koronawirusa. - Timo zachował się wzorowo. Sam nie wykazywał żadnych objawów, jednak gdy dowiedział się, że osoba, która była z nim w sobotę, uzyskała pozytywny wynik testu, poinforował o tym fakcie lekarza i tymczasowo poddał się kwarantannie - poinformował Gerhard Zhuber, dyrektor sportowy Hannoveru 96.

17055287085247961433-2.jpg

Hannover 96 poinformował także, że Huebers nadal znajduje się w kwarantannie. Nie będzie z tego powodu dostępny podczas najbliższego meczu w niedzielę, z Dynamem Drezno. Klub jednocześnie anulował wszystkie spotkania z mediami w najbliższym czasie.

 

Autor: 
Redakcja sport
Źródło: 

sport.pl

Polub Plportal.pl:

Reklama