Polish Arabic Chinese (Traditional) Czech English French Georgian German Greek Hindi Hungarian Italian Japanese Russian Serbian Spanish Swedish Turkish Ukrainian

Perisić w Bayernie zamiast Sane?

Reklama

pt., 08/09/2019 - 12:38 -- izabela.szkatula

Chorwat Ivan Persić jest nowym kandydatem do transferu do Bayernu Monachium. Byłby znacznie tańszy i łatwiejszy do sprowadzenia niż Leroy Sane.

17055287085247961433-2.jpg

Po tym jak uraz kolana skrzydłowego Manchesteru City okazał się zbyt poważny, sprowadzenie Niemca do Monachium okazało się mało prawdopodobne. Bayern musi więc szukać nowych rozwiązań.

Jak informuje Sky Sports Italia, już skontaktowano się  z Interem w sprawie transferu Ivana Perisicia. Wartość 30-latka to 30 milionów euro, co stanowi mniejszą kwotę niż cena Sane. Niewykluczone jest także wypożyczenie. Kontrakt zawodnika Interu wygasa w czerwcu 2022 roku, ale nowy trener Antonio Conte nie widzi go w składzie.

Chociaż Chorwat nie jest zawodnikiem, o jakim marzą kibice, mistrzowie Niemiec nie mają już wielu możliwości. Potrzebują wzmocnień jak najszybciej. Wśród innych kandydatów na trafienie do Monachium najczęściej wymienia się Timo Wernera z RB Leipzig, Hakima Ziyecha z Ajaksu i Stevena Bergwijna z PSV Eindhoven.

Autor: 
Izabela Szkatuła
Źródło: 

Onet

Polub Plportal.pl:

Reklama