Polish Arabic Chinese (Traditional) Czech English French Georgian German Greek Hindi Hungarian Italian Japanese Russian Serbian Spanish Swedish Turkish Ukrainian

Media: leczenie Milika przedłuża się

Reklama

czw., 08/29/2019 - 12:09 -- izabela.szkatula

Początek sezonu Arkadiusza Milika skomplikował się jeszcze bardziej. Najpierw z wielu stron dochodziły głosy o chęci Napoli do sprzedaży Polaka, a teraz włoska gazeta "Il Mattino" poinformowała, że z powodu przedłużającego się urazu, nie zobaczymy go na boisku w hicie drugiej kolejki Serie A.

17055287085247961433-2.jpg

Kontuzja mięśnia przywodziciela Arkadiusza Milika trwa dłużej niż zakładano. Polski napastnik nie mógł wystąpić w meczu inauguracyjnym przeciwko Fiorentinie.

Według najnowszych doniesień gazety "Il Mattino" Milik wciąż odczuwa dyskomfort i jego występ w hitowym starciu drugiej kolejki Serie A, w którym Napoli zmierzy się z mistrzem Włoch Juventusem Turyn, najprawdopodobniej nie dojdzie do skutku.

Włoski dziennik sugeruje, że snajper nie przyjedzie również na wrześniowe zgrupowanie reprezentacji Polski. "Jest bardzo mało prawdopodobne, że Milik odpowie na powołanie reprezentacji" - dodaje gazeta.

We wrześniu kadra Jerzego Brzęczka rozegra dwa spotkania w eliminacjach Euro 2020. Najpierw 6 września zagrają na wyjeździe ze Słowenią, a potem 9 września z Austrią na własnym terenie.

Autor: 
Onet
Źródło: 

Onet

Polub Plportal.pl:

Reklama