Polish Arabic Chinese (Traditional) Czech English French Georgian German Greek Hindi Hungarian Italian Japanese Russian Serbian Spanish Swedish Turkish Ukrainian

Karim Benzema porównał się z Ronaldo. Tak tłumaczy słowa o Giroud

Reklama

wt., 03/31/2020 - 10:30 -- moderator2

- Nie mylmy Formuły 1 z kartingiem. Ja to Formuła 1 i mówiąc to, jestem dla niego uprzejmy - oświadczył Karima Benzema na Instagramie, porównując się do Oliviera Giroud. Napastnik Realu Madryt dodał, że Giroud osiąga teraz sukcesy z reprezentacją Francji, bo ma obok siebie takich zawodników, jak m.in. Kylian Mbappe i Antoine Griezmann.

17055287085247961433-2.jpg

Benzema broni swoich słów, porównując się do Ronaldo

Słowa Benzemy wywołały spore poruszenie w piłkarskim środowisku. Tym bardziej, że selekcjoner Francuzów nie powołuje go do kadry z powodu problemów wychowawczych i jego miejsce w zespole "Trójkolorowych" zajął właśnie Giroud.

Benzema w rozmowie z portalem goal.com tłumaczył się ze swojej wypowiedzi. - To prawda, co powiedziałem o Giroud. Podkreślono jednak tylko moje słowa o F1 i kartingu. Mówiłem też o jego grze reprezentacji i ile wnosi do drużyny - powiedział napastnik Realu. I dodał: Jeśli zapytasz mnie o Ronaldo, to powiem, że on jest bolidem Formuły 1, a ja gokartem. Taka jest sytuacja.

Autor: 
Redakcja Sport
Źródło: 

sport.pl

Zagłosowałeś na opcję 'w górę'.
Polub Plportal.pl:

Reklama