Polish Arabic Chinese (Traditional) Czech English French Georgian German Greek Hindi Hungarian Italian Japanese Russian Serbian Spanish Swedish Turkish Ukrainian

Dwa gole Suareza, Atletico utrzymuje się na szczycie

sob., 12/19/2020 - 19:55 -- MagdalenaL

Piłkarze Atletico Madryt pokonali na swoim terenie ekipę Elche 3:1 w 14 kolejce hiszpańskiej Primery.

Atletico objęło prowadzenie w 41 minucie po golu Luisa Suareza, ten sam piłkarz w 59 minucie podwoił dorobek gospodarzy, ale pięć minut później gola kontaktowego na 2:1 zdobył Lucas Boye. Zwycięstwo Atletico przypieczętował Diego Costa z rzutu karnego w 80 minucie. Atletico zanotowało 9 zwycięstwo w rodzimych rozgrywkach i zajmuje pierwsze miejsce z 29 punktami, natomiast Elche jest na 15 miejscu z 14 punktami. Piłkarze Atletico zmierzą się w następnej kolejce z Realem Sociedad, natomiast Elche z Osasuną.