Polish Arabic Chinese (Traditional) Czech English French Georgian German Greek Hindi Hungarian Italian Japanese Russian Serbian Spanish Swedish Turkish Ukrainian

Angielskie media wskazały winnego porażki Liverpoolu. "Potrzebny jest transfer"

Reklama

czw., 03/12/2020 - 12:04 -- moderator2

Jeden gol pod koniec pierwszej połowy, a potem cztery dopiero w dogrywce. Najpierw jeden dla Liverpoolu, ale później aż trzy dla Atletico, które w środę wygrało 3:2 i awansowało do ćwierćfinału Ligi Mistrzów.

Angielskie media krytykują Liverpool. Wskazują jego największy problem

17055287085247961433-2.jpg

Po środowym spotkaniu angielskie media zgodnie twierdzą, że jednym z głównych winowajców porażki Liverpoolu był Adrian, rezerwowy bramkarz "The Reds", który zastępował Alissona. 33-latek popełnił błąd przy dwóch golach Atletico w dogrywce. Najpierw, w 97. minucie fatalnie zachował się przy strzale z dystansu Marcosa Llorente, a później pogrzebał szanse swojego zespołu na awans, przepuszczając strzał w 105. minucie.

"Pierwszy błąd kosztował Liverpool porażkę" - napisał Mark Lawrenson z bbc.com. "Już wcześniej wiedziałem, że między pierwszym i drugim bramkarzem Liverpoolu jest duża różnica. Tak jest wielu klubach, ale w środę przypomniało mi się, dlaczego Adrian nie jest podstawowym bramkarzem. Jednym z jego największych problemów jest trudność w ocenianiu sytuacji, innym jest gra nogami i wychodzenie przed bramkę. Wszystkie te problemy odegrały pewną rolę przy pierwszym golu Atletico" - dodał.

Winę za porażkę na Adriana zrzuca także "Daily Mail". Dziennik twierdzi, że to jego błąd dał siłę i napędził piłkarzy Atletico. "Juergen Klopp musi kupić nowego bramkarza" - podkreśla gazeta.

Nieco szerzej problemy Liverpoolu opisali dziennikarze "The Sun". Oni stwierdzili, że problem leży nie tylko w Alissonie, ale także, a może nawet przede wszystkim, w zbyt wąskiej kadrze. "Nawet drużyna pokroju Liverpoolu przez zbyt wąską kadrę może odpaść z Ligi Mistrzów".

 

Autor: 
Redakcja sport
Źródło: 

sport.pl

Polub Plportal.pl:

Reklama