Polish Arabic Chinese (Traditional) Czech English French Georgian German Greek Hindi Hungarian Italian Japanese Russian Serbian Spanish Swedish Turkish Ukrainian

Haniebne zachowanie ośmiu policjantów na miejscu katastrofy helikoptera Kobego Bryanta.

Reklama

pt., 03/06/2020 - 17:08 -- moderator2

Pod koniec stycznia doszło do katastrofy helikoptera, w którym zginęło dziewięć osób, w tym m.in. Kobe Bryant i jego 13-letnia córka. Służby wciąż badają przyczyny wypadku. Tymczasem jak donoszą brytyjskie i amerykańskie media, ośmiu policjantów zostało nakrytych na tym, że posiadali na telefonach zdjęcia z miejsca katastrofy. Nie byli oni upoważnieni do sporządzania tych fotografii. 

17055287085247961433-2.jpg

Szeryf Alex Villanueva: Czuję się zdradzony. Vanessa Bryant: Jestem zdruzgotana

Szeryf z Los Angeles Alex Villanueva przyznał, że jest "zdruzgotany i załamany” postępowaniem jego podwładnych. Nakazał im usunięcie zdjęć, ponadto funkcjonariusze zostali objęci dochodzeniem i mogą stanąć przed sądem dyscyplinarnym. - Czuję się zdradzony, bo to moi pracownicy - dodał. 

Żona zmarłego koszykarza Vanessa przyznała, że czuje się "absolutnie zdruzgotana przez niewybaczalne i godne potępienia działania funkcjonariuszy". - To niewyobrażalne naruszenie ludzkiej przyzwoitości, szacunku i prawa do prywatności ofiar i ich rodzin - dodał jej prawnik.

Jak informują lokalne media z Los Angeles, o robienie zdjęć oskarżeni zostali także dwaj strażacy z okolicznej straży pożarnej. Im również nakazano usunięcie fotografii. 

Autor: 
Redakcja Sport
Źródło: 

sport.pl

Polub Plportal.pl:

Reklama