Polish Arabic Chinese (Traditional) Czech English French Georgian German Greek Hindi Hungarian Italian Japanese Russian Serbian Spanish Swedish Turkish Ukrainian

ZBOJKOTUJMY MECZ POLSKA I IZRAEL, BO ŻYDOWSKIE MEDIA NAPISZĄ, ŻE W WARSZAWIE BYŁO 58 TYS. NAZISTÓW

Reklama

ndz., 04/14/2019 - 13:08 -- zzz

Mecz Polska-Izrael jeszcze się nie odbył. Nie musi się wcale odbyć, żeby już dziś móc dokonać przeglądu prasy światowej. Kupujemy sobie jakieś poczytne źródło informacji z zachodniej Europy, niech będzie np. Postępowy Post. Patrzymy na trzeciej stronie jest artykuł, a w nim informacja o 58 000 faszystów na meczu w Warszawie.

Czytamy dalej:

„…w Polsce rządzonej przez ultrakatolicką i hiperfaszystowską partię PiS odbył się mecz reprezentacji tego kraju z Izraelem. Kibice skandowali hipernacjonalistyczne i ultraantysemickie hasła, buczeli podczas odegrania hymnu bezcennego Izraela oraz odpalili race, które jednoznacznie kojarzą się z bolesną historią tego kraju. Na meczu można było wyczuć, że nawet widzowie przed telewizorami przed otwarciem piwa najpierw z nienawiścią spalili kukłę Żyda. Te wszystkie zdarzenia wyraźnie dają nam sygnał, że żydowskie roszczenia zwrotu mienia bezspadkowego muszą zostać bezwzględnie zaspokojone”

Skoro przyszłość już się wydarzyła, to cóż nam robić aby jej zapobiec? Czy możemy jakoś wygrać z machiną propagandową, angażującą większość światowych mediów, posiadającą zaplecze intelektualne i finansowe o niezmierzonym potencjale? Czy możemy wygrać z rasizmem i fanatyzmem pewnych środowisk, które nienawidzą innych ludzi i dla których liczy się tylko interes jednej nacji? Co mamy robić? Idźmy za przykładem Mahatma Gandhiego i w walce z imperium medialnym zastosujmy bierny opór.

Skoro spodziewają się 58 000 faszystów, nie dajmy im nawet 100 faszystów, nie idźmy na ten mecz, zbojkotujmy go jako zagrażającego interesom naszego Państwa i naszego Narodu! Nie róbmy w Warszawie kolejnej Konferencji Bliskowschodniej, nie idźmy w ciemny zaułek gdzie bandyta z długim nosem skrył się aby nas uderzyć butelką w tył głowy i zabrać nam nasz portfel!

Oczywiście zdaję sobie sprawę, że mój przekaz nie dotrze do szerszej rzeszy ludzi i nie wywrze żadnego wpływu. Nie jesteśmy zorganizowani, nie mamy swoich mediów, a nawet jeśli jakieś powstają to nie wspieramy je dość dobrze. Wolimy kolorowe obrazki i chwytliwe tytuły w mediach tylko polskojęzycznych, bo z Polską mają tyle wspólnego, że są pisane w języku polskim. Reszta to obca indoktrynacja i obcy kapitał.

Autor: 
ddarek85
Źródło: 

meskapercepcja.home.blog

Polub Plportal.pl:

Komentarze

Wysłane przez Jakubiak (niezweryfikowany) w
Dzień dobry, zdając sobie sprawę z tego, że zdobywanie nowych klientów jest w dzisiejszych czasach trudne chciałbym zaproponować Państwa firmie niezwykle skuteczną formę reklamy - kampanie e-mail marketingową. Z naszej oferty korzystają zarówno duże firmy jak i jednoosobowe działalności gospodarcze, skutecznie sprzedając swoje produkty i usługi. Mamy atrakcyjne ceny uzależnione od wielkości kampanii reklamowej, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostosować się do oczekiwań naszych klientów. Jeżeli zgadzacie się Państwo na to abym szerzej przedstawił naszą ofertę, to proszę o odpowiedź na tego e-maila. Zachęcam do podania numeru telefonu na jaki mógłbym zadzwonić. To zdecydowanie ułatwi nam kontakt. Pozdrawiam serdecznie, Marek Jakubiak tel.: 536-410-956 kontakt@email-reklama.pl

Wysłane przez Maceja (niezweryfikowany) w
Szanowni Państwo! proszę mi wybaczyć taki sposób komunikacji, ale trudno mi sobie wyobrazić, w jaki inny sposób mógłbym zapytać o to, czy jesteście Państwo zainteresowani zaprojektowaniem całkowicie od nowa, posiadanej strony internetowej plportal.pl. Sądzę, że byłoby to świetną okazją do odświeżenia Państwa internetowego wizerunku oraz wdrożenia nowoczesnych rozwiązań technicznych uwzględniających także optymalizację strony pod kątem jej funkcjonowania w świecie urządzeń mobilnych, szybkości działania i pozycjonowania (SEO). Jesteśmy firmą o wieloletnim, międzynarodowym doświadczeniu, specjalizującą się w kompleksowym tworzeniu i wdrażaniu STRON WWW oraz SKLEPÓW INTERNETOWYCH. Chętnie przedstawię Państwu dokładniej naszą propozycję. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani, to proszę o odpowiedź na niniejszego maila. Byłbym wdzięczny, gdyby w odpowiedzi podali Państwo NUMER TELEFONU KONTAKTOWEGO, na który mógłbym zadzwonić. To bardzo ułatwi ewentualne przygotowanie ściśle dopasowanej do Państwa potrzeb propozycji. Z wyrazami szacunku, Marcin Maceja tel.: 536-410-956 e-mail: marcin@internetowy-wizerunek.pl www: https://internetowy-wizerunek.pl

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Potwierdź, że nie jesteś robotem:
3 + 3 =
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik.

Reklama