Polish Arabic Chinese (Traditional) Czech English French Georgian German Greek Hindi Hungarian Italian Japanese Russian Serbian Spanish Swedish Turkish Ukrainian

LaLiga. Sergio Ramos niepewny swojej przyszłości

Reklama

pon., 05/31/2021 - 23:16 -- MagdalenaL

Zdjęcie: Wikimedia Commons

Doświadczony stoper Realu Madryt Sergio Ramos, wciąż nie może być pewien swojej przyszłości. Hiszpan nadal nie doszedł do porozumienia z Los Blancos w sprawie nowej umowy.

Przyszłość jednego z najlepszych środkowych obrońców na świecie wciąż jest niepewna. Sergio Ramos, bo to właśnie o nim mowa, nadal nie doszedł do porozumienia z madryckim klubem w sprawie jego nowego kontraktu wiążącego go z drużyną na kolejne lata. Umowa Hiszpana wygasa 30 czerwca tego roku, więc czasu na dogadanie się obu stron pozostało naprawdę niewiele.

Jak to w takich sytuacjach często bywa, nie brakuje spekulacji na temat potencjalnego transferu 35-latka do innego zespołu. Najpoważniejszym kandydatem do zdobycia podpisu doświadczonego stopera okazuje się być tegoroczny finalista piłkarskiej Ligi Mistrzów – Manchester City. Jak donoszą media, szkoleniowiec Obywateli, Pep Guardiola, bardzo chętnie widziałby u siebie Sergio Ramosa. Mówi się o dwuletnim kontrakcie, jaki ma zostać zaproponowany hiszpańskiemu obrońcy w przypadku jego odejścia z Estadio Santiago Bernabeu.

Wkrótce ma dojść do spotkania piłkarza z prezesem Królewskich Florentino Perezem, a wtedy ma zostać podjęta ostateczna decyzja ws. przyszłości Ramosa w Madrycie.

Sergio Ramos trafił do Realu Madryt w 2005 roku, rozgrywając do dnia dzisiejszego 671 spotkań, w których zdobył aż 101 bramek, oraz zaliczył 40 asyst.

Autor: 
Kamil Chruściel
Polub Plportal.pl:

Reklama