Polish Arabic Chinese (Traditional) Czech English French Georgian German Greek Hindi Hungarian Italian Japanese Russian Serbian Spanish Swedish Turkish Ukrainian

Czesław Michniewicz: spodziewamy się najgorszego

Reklama

wt., 11/03/2020 - 01:20 -- MagdalenaL

Zaległy mecz Legii Warszawa z Wartą Poznań zakończył się zwycięstwem mistrzów Polski 3:0. Stołeczny klub ma jednak powody do niepokoju. Na pomeczowej konferencji trener Czesław Michniewicz przyznał, że dwóch zawodników miało objawy chorobowe.

 

Jeszcze przed rozpoczęciem starcia Legia poinformowała o wykrytym zakażeniu koronawirusem u jednego z graczy. Nie podano nazwiska piłkarza, o którego chodziło. Poza kadrą meczową znaleźli się William Remy (zawieszony), a także Luqiunhas i Michał Karbownik. U tego ostatniego dzień wcześniej potwierdzono gorączkę.

- Przed meczem Igor Lewczuk miał gorączkę, ale z racji, że nie mieliśmy nikogo na jego miejsce, to spróbował zagrać. Bardzo jestem mu wdzięczny, że wybiegł na boisko. Z kolei Tomas Pekhart zgłosił w przerwie brak węchu, a także czuł zimno, więc spodziewamy się najgorszego - powiedział po meczu Czesław Michniewicz. Kolejny mecz Legia ma zagrać z Lechem Poznań w niedzielę 8 listopada.

 

CZYTAJ DALEJ:  https://sport.onet.pl/pilka-nozna/ekstraklasa/koronawirus-problemy-w-legii-warszawa/23zkm6f

Autor: 
Redakcja
Polub Plportal.pl:

Reklama