Polish Arabic Chinese (Traditional) Czech English French Georgian German Greek Hindi Hungarian Italian Japanese Russian Serbian Spanish Swedish Turkish Ukrainian

Wszystkie pary pierwszej rundy playoffów NBA są juz znane.

Reklama

pt., 04/12/2019 - 11:09 -- koscielniakk

Dzisiaj zakończyły regularne mistrzostwa National Basketball Association. Zgodnie z wynikami, wszystkie pary pierwszej rundy play-offów stały się znane.

 

Konferencja Wschodnia:

„Milwaukee Bucks - Detroit Pistons”
„Toronto Raptors” - „Orlando Magic”
„Philadelphia Sixers” - „Brooklyn Nets”
„Boston Celtics” - „Indiana Pacers”
„Golden State Warriors” - „Los Angeles Clippers”
„Denver Nuggets” - „San Antonio Spurs”
„Portland Trail Blazers” - „Oklahoma City Thunder”
„Houston Rockets” - „Utah Jazz”

Zwycięzcą sezonu regularnego i Konferencji Wschodniej był „Milwaukee”, który zdobył 60 zwycięstw w 82 meczach. Pierwszy w Konferencji Zachodniej ze stosunkiem zwycięstw i strat 57-25 zakończył „Złoty stan”. Ten zespół z Auckland jest panującym mistrzem. W finale playoffów 2018 Warriors pokonali Cleveland Cavaliers (4-0) i wygrali turniej po raz trzeci w ciągu czterech sezonów. Przypomnijmy, że niemiecki koszykarz klubu „Dallas Mavericks” Dirk Nowitzki ogłosił koniec swojej kariery. 40-letni Dirk Nowitzki spędza 21. sezon w NBA. Za granicą występuje od 1998 roku i przez cały ten czas chronił kolory Dallas. W 2011 roku udało mu się doprowadzić zespół do tytułu mistrzowskiego. Niemiec wybrał 14 razy na grę All-Star, 12 razy na reprezentację narodową pod koniec sezonu, a także otrzymał tytuł sezonu MVP w 2007 roku.

Autor: 
-----------------
Źródło: 

PLPORTAL.pl

Dział: 
Polub Plportal.pl:

Reklama