Polish Arabic Chinese (Traditional) Czech English French Georgian German Greek Hindi Hungarian Italian Japanese Russian Serbian Spanish Swedish Turkish Ukrainian

IPL: Chennai Super Kings zajmuje pierwsze miejsce po pokonaniu Sunrisers Hyderabad

Reklama

pt., 04/30/2021 - 00:19 -- MagdalenaL

Zdjęcie: Chandrachoodan Gopalakrishnan / Wikimedia Commons

Trzykrotni mistrzowie Chennai Super Kings awansowali na szczyt tabeli indyjskiej Premier League, wygrywając siedem bramek z Sunrisers Hyderabad.

W pogoni za 172, Ruturaj Gaikwad zdobył 75, a Faf du Plessis 56, a Chennai wygrał z dziewięcioma piłkami do stracenia, pomimo 3-36 Rashida Khana. Sunrisers, którzy są na dole po jednym zwycięstwie z sześciu gier, mieli 171-3. Minesh Pandey zdobył 61 punktów na stoisku 106 z kapitanem Davidem Warnerem (57), podczas gdy południowoafrykański Lungi Ngidi zajął 2-35. Mecz był pierwszym w Delhi w tym sezonie, a Warner był wyraźnie sfrustrowany, gdy walczył o wyczucie czasu przez większość swoich rund po 55 piłkach. Niemniej jednak ostatecznie przeniósł się do swojego pięćdziesiątego półwiecza - najwięcej w historii zawodów - gdy Sunrisers doszedł do siebie po wczesnej stracie Jonny'ego Bairstowa. On i Pandey spotkali się, gdy Bairstow, który został upuszczony przez MS Dhoni po nodze po jego pierwszej piłce, źle wymyślił próbę ściągnięcia kolegi z drużyny Anglii, Sama Currana i został złapany na głębokiej, kwadratowej nodze przez siedem. Kapitan Nowej Zelandii, Kane Williamson, trafił następnie 10 piłek 26 na stoisku 37 z Kedarem Jadhavem, który trafił 12 z czterech. Sunrisers wystawił sumę, która dała sobie szansę, nawet jeśli ostatecznie była poniżej normy.

Chennai zawsze kontrolował pościg, zdobywając punkty powyżej wymaganego tempa, a Gaikwad i Du Plessis dzielili 129 w nieco poniżej 13 międzylądowań na trybunę otwarcia. Zaatakowali Jagadeesha Suchitha, który zdobył 45 w trzech rzutach, co z kolei pozwoliło im początkowo wydoić niebezpiecznego Rashida. Gaikwad ostatecznie upadł, po przekroczeniu trzech granic zarówno na 12., jak i 13. miejscu, w wyniku czego Rashid z Afganistanu pokonał trzy szybkie bramki i tymczasowo wyhamował szarżę Chennai na zwycięstwo. Suresh Raina i Ravindra Jadeja następnie podzielili się nieprzerwaną 25-tką, aby poprowadzić Chennai, który wygrał pięć z rzędu po porażce w pierwszym meczu, ponad linię.

Autor: 
tłum. Oliwia Starzyńska
Dział: 
Zagłosowałeś na opcję 'w górę'.
Polub Plportal.pl:

Reklama