Polish Arabic Chinese (Traditional) Czech English French Georgian German Greek Hindi Hungarian Italian Japanese Russian Serbian Spanish Swedish Turkish Ukrainian

Serena Williams jest kompletną idiotką. Murzynka nie potrafiła przegrać z klasą

Reklama

sob., 09/15/2018 - 11:27 -- zzz

Serena Williams nie potrafiła więc przeżyć swojej porażki, a jej skandaliczne zachowanie w finale US Open odbiło się głośnym echem w całym tenisowym świecie. Niemal nikt nie starał się jej bronić, ponieważ w jej słowach wyraźnie brakowało klasy. Popsuła też święto rywalce, która odniosła życiowy sukces. Na swój sposób Serenę skrytykowała australijska gazeta "The Herald Sun".

 

Znalezione obrazy dla zapytania serena williams karykatura

 

Na komiksowej karykaturze Serena Williams została przedstawiona jako potężna Murzynka z wyraźnie przejaskrawionymi wargami. Na drugim planie widać też Osakę, która mówi do sędziego: "Może po prostu damy jej wygrać?".

Znalezione obrazy dla zapytania serena williams karykatura

W finale US Open Serena Williams w niczym nie przypominała klasowej gwiazdy tenisa. Najpierw sędzia Carlos Ramos ostrzegł ją, gdy odbierała wskazówki od swojego trenera (tzw. coaching). Choć Amerykanka się tego wypierała, to Patrick Mouratoglou przyznał później, ze arbiter miał rację. To nie uspokoiło przegrywającej z Naomi Osaką tenisistki. Gdy złamała rakietę, portugalski rozjemca odjął jej punkt. Skandalu dopełniło nazwanie sędziego złodziejem, za co Williams odebrano gema.

 

Znalezione obrazy dla zapytania serena williams karykatura

 

 

Autor: 
Z.B.
Źródło: 

plportal.pl

video: 
Zagłosowałeś na opcję 'w górę'.
Polub Plportal.pl:

Reklama