Polish Arabic Chinese (Traditional) Czech English French Georgian German Greek Hindi Hungarian Italian Japanese Russian Serbian Spanish Swedish Turkish Ukrainian

Arnold Schwarzenegger został królem Internetu

Reklama

śr., 01/29/2020 - 17:57 -- moderator2

Były mistrz kulturystyki, aktor i gubernator stanu Kalifornia. Tak wygląda lista zawodowych dokonań Arnolda Schwarzeneggera. Do tego zestawienia gwiazdor śmiało może już dodać słowo influencer, bo jego posty są hitem sieci.

17055287085247961433-2.jpg

Profil Arnolda Schwarzeneggera obserwuje ponad 19 mln ludzi 

Jeśli ktokolwiek wątpi, że 72-latek potrafi ciekawie i dowcipnie prowadzić konto na Instagramie, powinien odwiedzić profil Arnolda Schwarzeneggera. Choć jego kariera aktorska oraz polityczna należą do przeszłości, Arnie nadal zdobywa fanów. Tym razem dowcipem i dystansem do siebie. Dowód? Jego profil obserwuje już prawie 20 mln followersów.

 

Wystarczy przejrzeć jego posty i zdjęcia, by stwierdzić, że były aktor nie narzeka na brak zajęć, nie tracąc przy tym poczucia humoru. Od 2002 roku organizuje słynne i prestiżowe zawody dla siłaczy Arnold Strongman Classic, na które zaprasza najlepszych zawodników z całego świata. Poza tym tworzy programy treningowe, udziela się charytatywnie i współpracuje ze Snapchatem, tworząc własne motywacyjne show Rules of Succes. Bo Arnie nie ogranicza się do Instagrama, Facebooka czy Twittera. Regularnie udziela się na platformach, które powstały z myślą o młodych użytkownikach: Snapchacie i TikToku, gdzie funcjonuje pod urokliwym nickiem ArnoldSchnitzel (Arnold Sznycel).

 

 

Autor: 
Redakcja Interia
Źródło: 

kobieta.interia.pl

Polub Plportal.pl:

Reklama