Polish Arabic Chinese (Traditional) Czech English French Georgian German Greek Hindi Hungarian Italian Japanese Russian Serbian Spanish Swedish Turkish Ukrainian

Reklama

Zawodnicy wiedzą w końcu, gdzie mogą szukać oszczędności na kolejny sezon. Koszty utrzymania mogą zmniejszyć się nawet o 200 tysięcy złotych.
Porażka Fogo Unia Leszno to sygnał dla rywali tego zespołu w play-off. Pozycja leszczynian nie jest już tak mocna, ale na razie trudno określić jakie konsekwencje będzie miała ostatnia przegrana.
Jeszcze niedawno sam awans Stelmet Falubazu Zielona Góra do fay play-off stał pod dużym znakiem zapytania, a w klubie było bardzo nerwowo.
Marek Cieślak wprost przyznaje, że do Rosji jedzie po złoty medal Speedway of Nations. Trener wiąże z imprezą wielkie nadzieje.
Zgodnie z pierwotnymi planami w 2019 roku podczas finału Drużynowego Pucharu Świata w Gorzowie Wlkp. miała się zakończyć praca Marka Cieślaka w reprezentacji Polski.
Motocrossowy mistrz Polski w klasie MX Open Łukasz Lonka nie żyje. Sportowiec miał groźny wypadek podczas zawodów East Motocross Cup 2019. Odszedł w wieku 29 lat.
Paweł Staniszewski postanowił rzucić karierę w żużlu dla innych pasji. Czym obecnie zajmuje się sportowiec?
Z nietęgą miną po spotkaniu z Fogo Unią Leszno przechadzał się po parkingu trener Stelmet Falubazu Zielona Góra – Adam Skórnicki. Jego drużyna przegrała 43:47, a sam szkoleniowiec po ostatnim wyścigu długo rozmawiał z prezesem Adamem Golińskim.
Powiało optymizmem po informacji od Zbigniewa Bońka na Twitterze, ale Cezary Rybacki, lekarz Tomasza Golloba, mówi że sytuacja żużlowca jest bardzo poważna. Uszkodzony jest rdzeń i kręg TH7.
Po sobotniej rozgrzewce, w niedzielę na rajdzie Dos Sertoes przyszedł czas na prawdziwe ściganie. Na 155-kilomterowym odcinku specjalnym czołowa trójka quadowców walczyła o każdą sekundę i na mecie nie dzieliła ich nawet różnica minuty.

Strony

Reklama