Polish Arabic Chinese (Traditional) Czech English French Georgian German Greek Hindi Hungarian Italian Japanese Russian Serbian Spanish Swedish Turkish Ukrainian

Reklama

Po zdobyciu w zeszłym roku swojego pierwszego tytułu mistrza świata, Max Verstappen podpisał długoterminowy kontrakt z Red Bull Racing, dzięki któremu pozostanie w zespole do 2028 roku.
„Stara buda”, tak nazwał tor w Zandvoort Bernie Ecclestone, kiedy to w 1985 odwrócił się do niego plecami. Formuła 1 zniknęła z wybrzeża i miała do tego wystarczająco powodów
W kalendarzu Formuły 1 nastąpił czas na przerwę wakacyjną.
Sebastian Vettel „narodził się na nowo” i Ross Brawn przyznaje, że miał kilka wątpliwości, gdy ogłoszono, że Sebastian dołączy do Astona Martina.
Czterech kierowców rajdowych Formuły 1, w tym Sebastian Vettel, dostało reprymendę za niezdjęcie koszulek przed hymnem narodowym w niedzielę na Grand Prix Węgier.
Za nami pasjonujący wyścig o Grand Prix Wielkiej Brytanii, weekend ten zdecydowanie przejdzie do historii jako jeden z najlepszych wyścigów sezonu.
Zespół Haasa opublikował komunikat dotyczący stanu zdrowia swojego kierowcy Romaina Grosjeana, który podczas niedzielnego wyścigu o Grand Prix Bahrajnu Formuły 1 uległ koszmarnemu wypadkowi. Francuski zawodnik miał ogromne szczęście. Wszystko wskazuj
Lewis Hamilton wyprzedził Valtteriego Bottasa, odniósł imponujące zwycięstwo a tym samym pobił rekord wszechczasów w Formule 1.
Zabójstwo George'a Floyda podczas brutalnej interwencji policji w USA wywołało reakcje na całym świecie. Swoje oburzenie wyraziło także wiele gwiazd sportu, w tym sześciokrotny mistrz świata Formuły 1 Lewis Hamilton. Kierowca Mercedesa nie zatrzymał
W szwajcarskim „Blicku” pojawiła się bardzo interesująca wypowiedź Roberta Kubicy. Polak zdradził, że podczas negocjacji z BMW Sauber swojego pierwszego kontraktu w Formule 1… oszukał założyciela teamu, Petera Saubera.

Strony

Reklama