Polish Arabic Chinese (Traditional) Czech English French Georgian German Greek Hindi Hungarian Italian Japanese Russian Serbian Spanish Swedish Turkish Ukrainian

Reklama

HONOLULU - Ralph Lauren Corp. powiedział w piątek, że kończy sponsoring Justina Thomasa po tym, jak w zeszłym tygodniu na Hawajach słyszano go mamroczącego pod nosem homofobiczną obelgę, gdy nie udało mu się trafić piłką do dołka.
MELBOURNE, Australia - Dwóch graczy zostało wycofanych z turnieju kwalifikacyjnego Australian Open w Ad-Dauha w Katarze i poddanych kwarantannie w hotelu po otrzymaniu pozytywnych wyników testu na COVID-19.
Im Sung-jae zagra 8 stycznia w pierwszym turnieju nowego roku... walka w 1R o 8 zwycięstwo z Simpson'em.
Wydaje się, że 'Król' piłki nożnej Pele (na zdjęciu 80 lat) od Cristiano Ronaldo 'Maszyny goli' (35 lat, Juventus) woli Lionela Messi 'Boga piłki nożnej'(FC Barcelona, 33 lata).
Wieczorem 3 stycznia wyemitowano na kanale SBS "Pan domu" (집사부일체) dzień z życia 'Koreańskiego potwora' zawodowego gracza baseballu Ryu Hyun-jin wraz z innymi sportowcami z drużyny.
Trzeci przystanek Turnieju Czterech Skoczni w Innsbrucku zgodnie z tradycją jest momentem przełomowym w walce o złotego orła i przynosi zmiany. Podobnie było w tym roku. Prowadzący Halvor Egner Granerud stracił pozycję lidera i został wyraźnie w...
Zawodowy angielski piłkarz z najwyższą (260) ilością goli w historii piłki nożnej angielskiej ekstraklasy (EPL) Alan Shearer (51 lat) wskazał Son Heung-min'a (29 lat) jako najlepszego gracza pierwszej połowy nadchodzącego sezonu EPL.
Były piłkarz jest częścią projektu sportowego Victora Fonta, kandydata na prezydenta Barcy. Xavi Hernández, najlepszy pomocnik w historii w jedenastce z Messim, Maradoną i Pelé.
Serbski piłkarz Luka Jović znajduje się na celowniku Milanu, włoski klub chce wypożyczyć reprezentanta Serbii.
Jordan Ablett, żona gwiazdy futbolu australijskiego Garego Abletta Jr, najpierw staciła swoją mamę, która chorowała na raka płuc. Kilka miesięcy później u jednorocznego syna pary została zdiagnozowana nietypowa forma choroby neurologicznej.

Strony

Reklama