Polish Arabic Chinese (Traditional) Czech English French Georgian German Greek Hindi Hungarian Italian Japanese Russian Serbian Spanish Swedish Turkish Ukrainian

Reklama

Gwiazda NBA mówi o przyszłości ligi. LeBron James, przyznaje, że byłby rozczarowany ewentualnymi meczami bez udziału widowni. Jak na razie nie wiadomo w ogóle, czy sezon NBA zostanie wznowiony.
Dawid Konarski planował oddać cześć tragicznie zmarłemu Kobemu Bryantowi. Na przeszkodzie stanęła jednak pandemia koronawirusa.
PZPN ogłosił przekazanie ponad 116 milionów złotych na pomoc polskiej piłce. Związek wprowadził pakiet pomocowy, który ma ułatwić funkcjonowanie w trakcie pandemii koronawirusa. 50 mln złotych otrzymają kluby PKO Ekstraklasy, I, II i III ligi.
Trener piłkarzy Kayserisporu Robert Prosinecki jest w gronie osób wysokiego ryzyka zakażeniem koronawirusem, dlatego na mecz tureckiej ekstraklasy z Fenerbahce Stambuł poleci... oddzielnym samolotem – poinformował klub.
Rafał Gikiewicz poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych, że postanowił zrezygnować z części swoich zarobków. W ten sposób chce pomóc swojemu klubowi przetrwać kryzys, który powstał po zawieszeniu rozgrywek.
Ogromnym skandalem zakończyła się walka wieczoru podczas Knockout Boxing Night 10. Artur Szpilka zmierzył się w niej z Siergiejem Radczenko, który był zdecydowanie lepszym pięściarzem w tym pojedynku. Dwukrotnie posłał Polaka na deski i powinien wygr
Jak „Dzidek” obrabiał go maczetą, to mięso aż latało w powietrzu - Łukasz B. ps. „Baluś”
Światowa Agencja Antydopingowa (WADA) wykluczyła Rosję z letnich igrzysk olimpijskich w Tokio w 2020 i zimowych w Pekinie w 2022 roku w związku z aferą dopingową w tym kraju - poinformował rzecznik prasowy WADA.
Mateusz Borek, odpowiada dlaczego Robert Lewandowski nie zostanie wybrany najlepszym piłkarzem świata, mimo że jest obecnie najlepszym grającym napastnikiem. - Bo jest z Polski, W tym całym wielkim piłkarskim biznesie ważny jest kraj, z którego pocho
To już pewne! Anna i Robert Lewandowscy spodziewają się drugiego dziecka. Podczas meczu Ligi Mistrzów typowym dla piłkarzy gestem potwierdził to kapitan reprezentacji Polski. Interia potwierdziła to także u źródła.

Strony

Reklama