Polish Arabic Chinese (Traditional) Czech English French Georgian German Greek Hindi Hungarian Italian Japanese Russian Serbian Spanish Swedish Turkish Ukrainian

Reklama

Pojazdy sponsorów imprezy nie powinny uczestniczyć w sztafecie ze względu na dużą ilość personelu i pracowników.
Legenda Indii, Sachin Tendulkar wyszedł ze szpitala tydzień po tym, jak został przyjęty po zarażeniu się Covid-19.
Portal vg.no donosi, że Halvor Egner Granerud jest zakażony koronawirusem. Norweski skoczek poddał się wcześniej testowi, którego wynik wypadł pozytywnie. Mistrzostwa świata właśnie się dla niego zakończyły.
Jasmine Harrison w Antiqua (Indie Zachodnie) w sobotę, 20 lutego, pobiła rekord świata - jest ona najmłodszą kobietą, która samodzielnie przepłynęła jakikolwiek ocean.
Po wygłoszeniu “niestosownych” komentarzy dotyczących kobiet, szef komitetu organizacyjnego Igrzysk Olimpijskich w Tokio został skrytykowany i ma złożyć rezygnację.
Już 8 lutego ma rozpocząć się jedno z czterech najważniejszych świąt tenisowych. Nie wszystko jednak maluje się różowych barwach. Koronawirus już storpedował rozgrywki w turniejach poprzedzających AO.
Anders Vejrgang, Duńczyk, który bezbłędnie wygrał 450 meczów z rzędu w FIFIE, jest kolejną wielką gwiazdą. Podczas jednego z meczów został wyszydzony przez Harry’ego Hesketha – który został zawieszony ze względu na użyte słownictwo.
Dwudziestosześcioletnia pielęgniarka oraz czołowa zawodniczka Ellenor Nilsson Åström, przeprowadziła się do Göteborga, aby grać w piłkę ręczną. Łączyła grę w Sävehof z pomocą szerzoną wśród pacjentów chorych na koronawirusa, w jednym ze szpitali w...
HONOLULU - Ralph Lauren Corp. powiedział w piątek, że kończy sponsoring Justina Thomasa po tym, jak w zeszłym tygodniu na Hawajach słyszano go mamroczącego pod nosem homofobiczną obelgę, gdy nie udało mu się trafić piłką do dołka.
MELBOURNE, Australia - Dwóch graczy zostało wycofanych z turnieju kwalifikacyjnego Australian Open w Ad-Dauha w Katarze i poddanych kwarantannie w hotelu po otrzymaniu pozytywnych wyników testu na COVID-19.

Strony

Reklama