Polish Arabic Chinese (Traditional) Czech English French Georgian German Greek Hindi Hungarian Italian Japanese Russian Serbian Spanish Swedish Turkish Ukrainian

Reklama

Mecz profesjonalnej czy amatorskiej piłki nożnej nie ma w tym wypadku znaczenia. Slangu piłkarskiego używa każdy aktywnie grający zawodnik, któremu odpowiednio dobrane słowa ułatwiają komunikację na boisku oraz w szatni. W większości żargon boiskowy
Szwajcarski tenisista Roger Federer przeznaczył, poprzez swoją fundację, milion dolarów, który ma zapewni
Przed sądem w Częstochowie stanął 49-letni Dariusz P., któremu zarzucono 12 przestępstw o charakterze pedofilskim wobec siedmiu chłopców, jego podopiecznych. Trener sztuk walki zdobył ich zaufanie, a później bestialsko wykorzystał. Potwór kazał wystę
Mam koleżankę z Los Angeles jest dziennikarką i ma kilku kolegów lekarzy. W Los Angeles za dopisanie Covid-19 do diagnozy lekarz dostaje 13 000 $. No więc niech pan nie mówi o uczciwości lekarzy(…)”.
Organizatorzy igrzysk w Tokio są oburzeni połączeniem loga ich imprezy z koronawirusem. Takie zestawienie znalazło się na okładce magazynu "Klub Zagranicznych Korespondentów Japonii".
Rząd brytyjski wyraził zgodę na powrót zawodowego sportu od 1 czerwca, o ile wirus nie będzie się bardziej rozprzestrzeniać. To otwiera możliwość wznowienia sezonu m.in. piłkarskiej Premier League.
Żużel. - Było realne zagrożenie, że liga w ogóle nie pojedzie. Dlatego, w trakcie rozmów o renegocjacji kontraktów, nie biłem się z myślami. Chciałem się dogadać, żeby praca, którą wykonałem zimą, nie poszła na marne - mówi nam Jarosław Hampel.
Sebastian Vettel nie przedłuży umowy z Ferrari i po sezonie 2020 rozstanie się z włoską stajnią - podaje oficjalnie agencja AFP. Informację potwierdziło Ferrari i sam kierowca.
Dwóch argentyńskich sportowców piłkarz Diego Maradona i tenisista Juan Martin del Potro zaangażowało się w walkę z koronawirusem w swoim kraju. Pierwszy z nich oddał na licytację replikę koszulki z mistrzostw świata 1986, a drugi - buty.
Sezon ogórkowy spowodowany pandemią koronawirusa trwa w świecie sportu w najlepsze. Redakcje mediów sportowych robią co w ich mocy by umilić kibicom ten ciężki dla nich czas. Wiele emocji budzą dyskusje na temat historii sportowych zmagań, porównywan

Strony

Reklama