Polish Arabic Chinese (Traditional) Czech English French Georgian German Greek Hindi Hungarian Italian Japanese Russian Serbian Spanish Swedish Turkish Ukrainian

Reklama

Robert Burneika zamieścił na Facebooku wpis, który odnosi się do aktualnej sytuacji na świecie. Razem ze swoją partnerką życiową postanowili z przymrużeniem oka podejść do tematu ogólnoświatowej epidemii.
Hwang Chul Soon - znany jako koreański Hulk - chce podbić świat. Od wielu miesięcy pracuje nad swoją sylwetką. Jego przemiana jest imponująca. Po długich ćwiczeniach widać każdy mięsień na jego ciele.
Legenda kulturystyki i zdobywca Mr. Universe NABBA Lee Priest otrzymał stanowisko prezesa NABBA Australia. Lee spotkał się z prezydentem NABBA International Eddym Ellwoodem, a zaraz potem został ogłoszony nowym prezesem.
Były mistrz kulturystyki, aktor i gubernator stanu Kalifornia. Tak wygląda lista zawodowych dokonań Arnolda Schwarzeneggera. Do tego zestawienia gwiazdor śmiało może już dodać słowo influencer, bo jego posty są hitem sieci.
SARM- to inaczej selektywne modulatory receptora androgenowego. Klasyczne sterydy anaboliczno-androgenne, które silnie łączą się z receptorem androgenowym (np. trenbolone, testosteron).
Amerykański kulturysta Justin Compton rozpoczął trening siłowy w wieku 15lat. Najlepszy wynik Justina to 3 miejsce na Arnold Classic Australia 2015, wynik ten powtórzył  na Arnold Classic w Ohio. Justin Compton przyjeżdża do Pragi po raz pierwszy.
Powoli i nieubłaganie zbliża się sezon na „robienie formy”. Pierwszy szczyt przypada na ciepłe dni wiosny – kiedy mężczyźni budzą się ze snu zimowego, patrzą na tłuszcz odłożony na brzuchu
Słowiński Park Narodowy i tereny rozciągające się między Ustką i Łebą przyciągają aktywnych turystów. Nie dość, że są piękne to na jednym obszarze skupiają różne środowiska.

Reklama