Polish Arabic Chinese (Traditional) Czech English French Georgian German Greek Hindi Hungarian Italian Japanese Russian Serbian Spanish Swedish Turkish Ukrainian

Reklama

Hwang Chul Soon - znany jako koreański Hulk - chce podbić świat. Od wielu miesięcy pracuje nad swoją sylwetką. Jego przemiana jest imponująca. Po długich ćwiczeniach widać każdy mięsień na jego ciele.
Legenda kulturystyki i zdobywca Mr. Universe NABBA Lee Priest otrzymał stanowisko prezesa NABBA Australia. Lee spotkał się z prezydentem NABBA International Eddym Ellwoodem, a zaraz potem został ogłoszony nowym prezesem.
Były mistrz kulturystyki, aktor i gubernator stanu Kalifornia. Tak wygląda lista zawodowych dokonań Arnolda Schwarzeneggera. Do tego zestawienia gwiazdor śmiało może już dodać słowo influencer, bo jego posty są hitem sieci.
SARM- to inaczej selektywne modulatory receptora androgenowego. Klasyczne sterydy anaboliczno-androgenne, które silnie łączą się z receptorem androgenowym (np. trenbolone, testosteron).
Amerykański kulturysta Justin Compton rozpoczął trening siłowy w wieku 15lat. Najlepszy wynik Justina to 3 miejsce na Arnold Classic Australia 2015, wynik ten powtórzył  na Arnold Classic w Ohio. Justin Compton przyjeżdża do Pragi po raz pierwszy.
Powoli i nieubłaganie zbliża się sezon na „robienie formy”. Pierwszy szczyt przypada na ciepłe dni wiosny – kiedy mężczyźni budzą się ze snu zimowego, patrzą na tłuszcz odłożony na brzuchu
Słowiński Park Narodowy i tereny rozciągające się między Ustką i Łebą przyciągają aktywnych turystów. Nie dość, że są piękne to na jednym obszarze skupiają różne środowiska.

Reklama