Polish Arabic Chinese (Traditional) Czech English French Georgian German Greek Hindi Hungarian Italian Japanese Russian Serbian Spanish Swedish Turkish Ukrainian

Reklama

Trening interwałowy o wysokiej intensywności jest coraz bardziej popularny wśród entuzjastów sportu. Ta metoda nie tylko dramatycznie zwiększa wytrzymałość fizyczną, ale treningi są krótsze, a mimo to efekty spektakularne.
Jesteśmy przekonani, że każdy może zbudować ciało swoich marzeń. Zebraliśmy kilka najbardziej efektywnych pozycji jogowych, które nie tylko poprawią formę waszych piersi i objętość płuc, ale też sprawią, że będziecie się czuć silniejsi i zdrowsi
Zumba to jeden z najpopularniejszych treningów fitness. W tym artykule przeczytasz, dlaczego jest tak popularna, a także odpowiem na pytanie, czy Zumba stanowi dobry trening.
Do lata zostało jakieś kilka tygodni, więc mamy jeszcze większą motywację do uprawiania sportu. Jednak cały czas potrzebujemy sposobów na uzyskanie lepszych i szybszych wyników.
Byście mogli sprawdzić czy wasz trening był sukcesem musicie skupić się na kilku sygnałach.
Ja, czyli osoba jeszcze młoda mam dużo zainteresowań. Jednym z nich jest jazda na rowerze. Niekiedy jadąc zadaję sobie pytanie: „dlaczego nie widzę nikogo w moim wieku, kto by uprawiał jakąkolwiek aktywność fizyczną?”
Sucha masa mięśniowa to marzenie każdego, kto trenuje na siłowni, ćwiczy lub uprawia sporty sylwetkowe. Niestety bardzo trudno ją pozyskiwać, ale przy dużym samozaparciu i wytrwałości jest to możliwe do osiągnięcia...
Nie tylko domy kultury zapraszają dzieci podczas ferii na zajęcia i półkolonie. Jest także oferta dla tych, którzy wolą spędzić ten czas w ruchu. Sprawdź, gdzie za darmo można się poślizgać, popływać i nauczyć gry w tenisa stołowego.
Osoby ze schorzeniami sercowo-naczyniowymi nie powinny rezygnować z wysiłku fizycznego ani się go obawiać, sport rekreacyjny jest wręcz zalecany takim pacjentom – zapewnia kardiolog dr hab. Ewa Jędrzejczyk-Patej.
Osoby otyłe lub z dużą nadwagą, zanim zaczną ćwiczyć, powinny zapoznać się z zasadami bezpiecznego i efektywnego treningu. Zbyt intensywne ćwiczenia mogą doprowadzić do przewlekłego bólu stawów, kontuzji, nadwyrężeń

Strony

Reklama