Polish Arabic Chinese (Traditional) Czech English French Georgian German Greek Hindi Hungarian Italian Japanese Russian Serbian Spanish Swedish Turkish Ukrainian

Pływanie

Reklama

Zdjęcie: 

Dorsman zapewnia Holandii osiemnaste złoto na Paraolimpiadzie i poprawia wynik z Rio

śr., 09/01/2021 - 22:21 -- MagdalenaL
Pływak Rogier Dorsman zdobył w środę swój trzeci złoty medal na Igrzyskach Paraolimpijskich w stylu klasycznym na 100 metrów. Holandia ma obecnie osiemnaście tytułów w Tokio, co jest poprawą w stosunku do 2016 roku w Rio de Janeiro.

15-LETNIA UKRAINKА, KTÓRA NIE CZUJE NÓG, PRZEPŁYWA KILOMETR I RĘKAMI I USTANAWIA REKORD

wt., 08/25/2020 - 10:09 -- AleksandraJ
W sobotę 22 sierpnia pod Kijowem 15-letnia Sofia Fedorenko ustanowiła rekord Ukrainy. Uczennica przepłynęła tylko półtora kilometra rękami. Dziewczyna od dziecka porusza się na wózku inwalidzkim, ale to nigdy nie powstrzymało jej przed pływaniem.

Wodna rozrywka, czyli od popularnych atrakcji, po ekstremalne sporty wodne.

ndz., 05/03/2020 - 18:19 -- Anonim (niezweryfikowany)
Wiele osób urlop nad jeziorem kojarzy głównie z lenistwem, opalaniem się i pływaniem. Pobyt nad wodą nie musi być jednak nudny i rutynowy, ponieważ dostępnych jest wiele wodnych atrakcji, z których można skorzystać spontanicznie lub mogą stać się one

Pływak, mistrz olimpijski Sun Yang zawieszony na osiem lat z powodu nieprawidłowości dopingowych

wt., 03/03/2020 - 15:10 -- moderator2
Sun Yang został zawieszony na osiem lat z powodu nieprawidłowości, jakie miały miejsce podczas przeprowadzonych u niego badań antydopingowych. Czołowy chiński pływak, trzykrotny mistrz olimpijski i ośmiokrotny mistrz świata, nie czuje się winny.

Strony

Reklama

Subskrybuj RSS - Pływanie