Polish Arabic Chinese (Traditional) Czech English French Georgian German Greek Hindi Hungarian Italian Japanese Russian Serbian Spanish Swedish Turkish Ukrainian

Kajakarstwo

Reklama

Zdjęcie: 

Trener reprezentacji kajakarek: Nie poddaliśmy się panice. Najgorszą rzeczą byłoby..

śr., 04/08/2020 - 12:56 -- moderator2
Podczas, gdy cały świat „siedzi w domu”, reprezentacja Polski kajakarek przygotowuje się do sezonu i igrzysk olimpijskich na zgrupowaniu w Portugalii. – Nie poddaliśmy się strachowi i panice. Stwierdziłem, że nie narażam, ani drużyny, ani siebie.

Tomasz Kaczor nie składa broni. "Liczyłem na igrzyska w tym roku"

wt., 03/31/2020 - 10:40 -- moderator2
- Nie ukrywam, że liczyłem na odbycie się igrzysk jeszcze w tym roku. Dalej jednak zamierzam walczyć o olimpijski medal - mówi wicemistrz świata w kajakarstwie Tomasz Kaczor. Polak nie składa broni, choć nie wie, co dalej z jego stypendium.

Z powodu szalejącego we Włoszech koronawirusa Polski Związek Kajakowy musiał ewakuować zawodników..

pon., 03/16/2020 - 15:39 -- moderator2
Z powodu szalejącego we Włoszech koronawirusa Polski Związek Kajakowy musiał ewakuować zawodników z tego kraju. Były pewne problemy, ale wszystko dobrze się skończyło.

Utytułowana kanadyjska kajakarka oczyszczona z dopingowych zarzutów

pt., 01/31/2020 - 11:23 -- moderator2
Lapointe groziła czteroletnia dyskwalifikacja, która wykluczyłaby ją także z udziału w igrzyskach olimpijskich w Tokio. Zawodniczka nie ma jeszcze kwalifikacji, ale te może zdobyć w maju. Komisja Antydopingowa Międzynarodowej Federacji Kajakowej..

Kajakarstwo górskie

czw., 06/27/2019 - 14:02 -- izabela.szkatula
Niesamowite widoki, zastrzyk adrenaliny i okazja do sprawdzenia swych umiejętności. To w skrócie kajakarstwo górskie, dyscyplina dostarczająca niezapomnianych wrażeń, o które trudno gdziekolwiek indziej.
Polub Plportal.pl:

Strony

Reklama

Subskrybuj RSS - Kajakarstwo