WIELOKROTNY MISTRZ SZTUK WALKI NAPISAŁ KSIĄŻKĘ: "BRAMKARZ DZIKIE ZWIERZE"

Reklama

Książka "Bramkarz Dzikie Zwierze" okraszona jest autentycznymi sytuacjami z życia. Zdarzenia wesołe, prawdziwe, a czasem niebezpieczne. Miasto to dżungla i tylko prawdziwe dzikie zwierze może sobie w nim poradzić. Przekonasz się sam - zaakcentował Paweł Jóźwiak o napisanej przez siebie książce.

Polecamy szczególnie miłośnikom brazylijskiego jiu jitsu , krav maga i nie tylko. W książce tej będziecie mogli zapoznać się z fundamentalnymi zasadami Triarii Tactical, Combat System. Do tej pory system ten był zarezerwowany do nauki tylko i wyłącznie wojska i policji.

Zdjęcie użytkownika Panteon Mistrzów MMA Poznań.

Przypomnijmy barwną postać Pawła Jóźwiaka - autora książki "Bramkarz Dzikie Zwierze"

Znalezione obrazy dla zapytania paweł jóźwiak mma poznań

Paweł Jóźwiak to wielkorotny mistrz Polski i Europy w różnych stylach walki. Prowadzi szkolenia Żandarmerii Wojskowej, policji, Straży Granicznej, a także jest instruktorem w Wyższej Szkole Bezpieczeństwa w Poznaniu.

Szkolenia prowadzone przez klub Pawła Jóźwiaka zawierają elementy mieszanych sztuk walki połączone z posługiwaniem się bronią palną i nożem.

O tym, czy przeżyjesz w momencie zagrożenia życia, decydują sekundy. Rozpoznanie zagrożenia, pamięć mięśniowa, chłodna kalkulacja w momencie zagrożenia życia, przechwycenie w mgnieniu oka broni palnej przeciwnika, zablokowanie pchnięcia nożem oraz jego wyłuskanie, to codzienność w klubie prowadzonym przez doświadczonego instruktora.

Klub prowadzi również szkolenia w zakresie strzelectwa z broni krótkiej i długiej, dzięki którym uzyskasz pozwolenie na broń palną.

Autor: 
Z.B.
Źródło: 

plportal.pl

Dział: 
video: 

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Potwierdź, że nie jesteś robotem:

Reklama