Polish Arabic Chinese (Traditional) Czech English French Georgian German Greek Hindi Hungarian Italian Japanese Russian Serbian Spanish Swedish Turkish Ukrainian

MMA. "Co tu się dzieje?". Partnerka Roberta Burneiki zachwyca seksapilem

Reklama

pt., 01/31/2020 - 11:40 -- moderator2

Robert Burneika zamieścił w mediach społecznościowych wideo, na którym jego ukochana wygląda wyjątkowo sexy. "Chyba chce na randkę" - napisał "Hardkorowy Koksu" w komentarzu.

 

Materiały prasowe / kswmma.com / Na zdjęciu: Robert Burneika

"Moja kochana chyba chce na randkę. Chyba trzeba już na jakieś 'stejki'. Ale gdzie??" - możemy przeczytać na instagramowym profilu Roberta Burneiki. Litewski kulturysta i zawodnik MMA zamieścił na portalu społecznościowym wideo, którego bohaterką została jego seksowna partnerka, Kaja.

17055287085247961433-2.jpg

- Modeluję, modeluję... Kochanie, pokaż się! Pięknie. Co tu się dzieje? Kochanie, hardkorowo!" - mówi na nagraniu Burneika, który wcielił się w rolę operatora kamery. Show w wykonaniu "modelki" spodobało się internautom.

"Super", "Petarda", "Pan Robert romantyk" - komentują fani.

Burneika i młodsza od niego o 16 lat partnerka są ze sobą od blisko dwóch lat. Kiedy się poznali, to Kaja pracowała jako menedżerka w restauracji. Dziś zajmuje się domem i wychowaniem córeczki pary. Dziewczynka "Hardkorowego Koksa" ma na imię Gaja.

41-letni "Koksu" ciągle nie podjął ostatecznej decyzji, czy zamierza kontynuować karierę w MMA. Do tej pory Litwin stoczył trzy walki w klatce - wygrał dwa pojedynki (z Marcinem Najmanem oraz Dawidem Ozdobą) i raz przegrał (z Pawłem Mikołajuwem). Ostatni pojedynek stoczył w maju 2017 r. na KSW 39.

 

Autor: 
Piotr Bobakowski
Źródło: 

sportowefakty.wp.pl

video: 
Polub Plportal.pl:

Reklama