Polish Arabic Chinese (Traditional) Czech English French Georgian German Greek Hindi Hungarian Italian Japanese Russian Serbian Spanish Swedish Turkish Ukrainian

KSW powraca!

Reklama

ndz., 07/19/2020 - 22:22 -- admintv

Konfrontacja Sztuk Walki cieszy oczy kibiców już od dawna. Dziś mamy możliwość po raz kolejny zobaczyć starcia uzdolnionych zawodników. Jakie walki nas czekają?

KSW 53 to wydarzenie, na które kibice czekali już od dawna. Ostatnia gala odbyła się bowiem 7 Grudnia 2019 roku. Przez siedem miesięcy widzowie nie doczekali się żadnej walki. 

 

KSW – kiedy się odbędzie i kogo zobaczymy?

Dziś wieczorem, o godzinie 20:00 odbędzie się 53 gala KSW, którą można będzie obejrzeć za sprawą systemu PPV. Koszt dostępu wynosi 29 zł. Jest to jedyna możliwa opcja obejrzenia wydarzenia. Ze względów bezpieczeństwa, walki zostaną bowiem rozegrane bez udziału publiczności na arenie.

 

KSW to zdecydowanie ulubione wydarzenie sportowe wśród fanatyków walk mieszanych. Tym razem będziemy oglądać 8 pojedynków. W trakcie wydarzenia rękawice skrzyżują: Sebastian Przybysz i Jakub Wikłacz, Kamil Szymuszowski i Michał Pietrzak, Artur Sowiński i Gracjan Sadziński, Roman Szymański i Filip Pejić, których potyczka będzie jubileuszową, a więc 500 bitwą na ramach organizacji KSW,  Andrzej Grzebyk i Tomasz Jakubiec, Tomasz Drwal i Łukasz Bieńkowski, Borys Mańkowski i Marcin Wrzosek, zaś w walce wieczoru zmierzą się Mateusz Gamrot i Norman Park. 

 

Najciekawsze starcie, jak to zazwyczaj bywa, czeka nas w walce wieczoru, w której zmierzą się ze sobą Mateusz Gamrot i Norman Park. Zawodnicy mieli ze sobą do czynienia dwukrotnie, przy czym dzisiejsza walka będzie ich trzecią. W pierwszym starciu zwyciężył Gamrot, drugie z kolei zostało nierozstrzygnięte. Już dziś powalczą o mistrzowski pas wagi lekkiej, a jeden z nich udowodni swoją wyższość nad rywalem.

 

Kto nie wystąpi?

Organizatorzy wydarzenia są zadowoleni z zaprezentowanej karty walk. Pomimo wszechobecnej pandemii dojdzie do pojedynków na wysokim poziomie, oczywiście z zachowaniem środków ostrożności. Mimo to w karcie nie znalazły się największe i najbardziej lubiane postaci federacji. W gali KSW 51 brał udział Mariusz Pudzianowski, który pokonał Erko Juna. W tym roku Polak również miał wystąpić, jednak jego plany pokrzyżowała kontuzja.  Jest to smutna informacja dla widzów, którzy ponownie chcieli zobaczyć go w akcji. Również Michał Materla miał należeć do głównych gwiazd tej odsłony. Z powodu pandemii oraz nieporozumień związanych w wynagrodzeniem zawodnika, jego walka nie dojdzie do skutku. W porównaniu z takimi uczestnikami, dzisiejsza karta walk wcale nie wygląda tak obiecująco, jak się o tym mówi.

 

Wczoraj na swoich mediach społecznościowych, Mamed Khalidov zamieścił krótki, zabawny filmik o nazwie “Proszę was o rade??? KSW”, w którym zastanawiał się, czy warto jest wydać te niecałe 30 zł, aby obejrzeć nową galę. Zaznaczył przy tym, że walki będą bardzo ciekawe. Filmik oczywiście został opublikowany w celach humorystycznych. Niektórzy komentujący odradzali jednak wykupu dostępu, z uwagi na nieobecność Mameda w starciach. 

 

Gala KSW ma dostarczać rozrywkę oglądającym. W tym roku z powodów oczywistych wiele starć nie mogło dojść do skutku. Mimo to organizatorzy zapewniają, że dzisiejsze walki dostarczą niemniejsze emocje, niż poprzednie. Współwłaściciel KSW, Maciej Kawulskizaznaczył, że KSW 54 będzie w stanie zagwarantować widzom jeszcze więcej widowiskowych spotkań.

Autor: 
Ewelina Dąbrowska
Polub Plportal.pl:

Reklama