Polish Arabic Chinese (Traditional) Czech English French Georgian German Greek Hindi Hungarian Italian Japanese Russian Serbian Spanish Swedish Turkish Ukrainian

Dzika awantura w oktagonie. Najman "pomylił" styl walki. Bokser Don Kasjo skopany

Reklama

ndz., 11/22/2020 - 09:43 -- zzz

Walka, na którą czekali wszyscy widzowie FAME MMA rozczarowała już na samym początku.  Po pierwszym gongu Najman rozpoczął starcie kilkoma ciosami, odwzajemnił się tym samym "Don Kasjo".

Video

1:50 skrętówka

Nieoczekiwanie Najman spróbował obalenia na Kasjuszu i padł na deski. Pierwszą reakcją sędziów było oderwanie zawodników od siebie. Punktacja na niekorzyść "El Testosterona" - 1 pkt.

Sędzia powrócił do walki zawodników. Najman ponownie dopuścił się niedozwolonego zachowania w ich formule walki. Kopnięcie Marcina Najmana dyskwalifikuje go z dalszej walki.

Do oktagonu wbiega ochrona, żeby rozdzielić zawodników. "Don Kasjo" pada na deski. Najman zostaje przyparty do siatki.

Skandaliczne zachowanie trenera Marcina Najmana

Trener Najmana zaatakował Don Kasjo w trakcie gdy ochorna go trzymała na ziemi. Założył mu dzwignię na nogę tzw. "skrętówkę"

skretowka-marcin-najman-don-kasjo-naroznik

 

"Don Kasjo" zostaje ogłoszony zwycięzcą FAME MMA 8.

Po wywiadzie z Życińskim w oktagonie zabiera głos włodarz federacji Krzysztof Rozpara. Przeprasza "Don Kasjo" za zachowanie rywala oraz wszystkich widzów, którzy czekali na emocjonujące spotkanie.

Stanowisko federacji w tej sprawie:

Autor: 
zzz
Źródło: 

famenews.p

Polub Plportal.pl:

Reklama