BRUTALNIE POBILI NASTOLATKÓW. ZATRZYMAŁ ICH INSTRUKTOR MMA

Reklama

W Orzeszu Mariusza Olesia znają wszyscy. Ten trener mma i zawodnik Polskiej Ligi Walk Rycerskich został lokalnym bohaterem zatrzymując dwóch mężczyzn, którzy pobili nastolatków i przechodnia.

W środę, 18 kwietnia, przed godz. 17.00 w centrum Orzesza dwóch mężczyzn brutalnie pobiło nieletnich mieszkańców miasta. 14 i 15 latek zostali zaatakowani bez ostrzeżenia – jeden z chłopców awanturę przypłacił złamanym nosem. W ich obronie stanął przechodzeń.

– 37-letni mieszkaniec Łazisk Górnych, który również był wtedy na miejscu, stanął w ich obronie – mówi mediom mł. asp. Klaudia Kempa z mikołowskiej komendy policji. – Niestety, został wówczas także brutalnie pobity – dodają.

Młodzi chłopacy uciekli w tym czasie do pobliskiego klubu MMA – Niepokorni Orzesze. Tam opowiedzieli o zdarzeniu instruktorowi, który od razu podjął interwencję.

Mariusz Oleś, prezes, instruktor klubu mma oraz zawodnik Polskiej Ligi Walk Rycerskich nie miał problemów z obezwładnieniem dwóch napastników. Wezwał również policję, która ujęła 23-letniego mieszkańca Orzesza oraz 30-letniego mieszkańca Łazisk Górnych. Napastnicy dzisiaj mają usłyszeć zarzuty.

37-letni mężczyzna, który stanął w obronie nastolatków, z ciężkimi obrażeniami trafił do szpitala. Chłopcy po obdukcji udali się do domu. Następnego dnia przyszli z podziękowaniami do swojego wybawcy, który mówił, że nie zrobił nic wielkiego.

Autor: 
Z.B.
Źródło: 

life4styl

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Potwierdź, że nie jesteś robotem:

Reklama