Polish Arabic Chinese (Traditional) Czech English French Georgian German Greek Hindi Hungarian Italian Japanese Russian Serbian Spanish Swedish Turkish Ukrainian

Hamilton startuje z siecią restauracji z... roślinnymi burgerami

Reklama

pt., 08/30/2019 - 14:23 -- izabela.szkatula

Lewis Hamilton startuje z nowym biznesem. Kierowca Formuły 1 zainwestował w sieć wegańskich restauracji, w których będzie można kupić m.in. roślinne burgery.

17055287085247961433-2.jpg

Hamilton połączył siły z włoskim przedsiębiorcą Tommaso Chiabrą (inwestorem firmy Beyond Meat) oraz Ryanem Bishtim, właścicielem klubów nocnych Cirque le Soir w Londynie, Manchesterze, Barcelonie i na Mykonos. Panowie postanowili razem uruchomić pierwszą międzynarodową sieć restauracji z burgerami na bazie roślin.

Pierwszy lokal Neat Burger zostanie otwarty 2 września na Regent Street w Londynie. Mistrz F1 planuje w ciągu najbliższych dwóch lat otworzyć 14 kolejnych lokali na całym świecie, m.in. na Manhattanie, w Los Angeles czy w Dubaju.

W menu Neat Burger znajdą się m.in. burgery i hot dogi roślinne, frytki ze słodkich ziemniaków, a także koktajle na bazie mleka kokosowego i sojowego.

- Jako ktoś, kto przestrzega diety roślinnej, uważam, że na głównych ulicach handlowych potrzebujemy zdrowszych opcji, które nie tylko smakują niesamowicie, ale też oferują coś ekscytującego tym, którzy od czasu do czasu chcą zrezygnować z mięsa - przyznaje brytyjski kierowca wyścigowy.

Autor: 
Onet
Źródło: 

Onet

Polub Plportal.pl:

Reklama