Polish Arabic Chinese (Traditional) Czech English French Georgian German Greek Hindi Hungarian Italian Japanese Russian Serbian Spanish Swedish Turkish Ukrainian

Gra ekspertów PGA, szansa na zwycięstwo, jeśli nie będzie wiało

Reklama

pt., 01/08/2021 - 14:56 -- MagdalenaL

Im Sung-jae zagra 8 stycznia w pierwszym turnieju nowego roku... walka w 1R o 8 zwycięstwo z Simpson'em.

"Cieszę się, że po raz pierwszy wezmę udział w mistrzostwach. Mam nadzieję, że zagram dobrze i odniosę dobre rezultaty"

'Ironman" Im Sung-jae (22 lata, 18 miejsce w światowym rankingu) 6 stycznia we wstępnym wywiadzie wyjawił swoje oczekiwania przed pierwszą grą w nowym roku PGA w "Turnieju Mistrzów Sentry". Ów turniej rozpocznie się 8 stycznia i będzie trwał przez 4 dni w ośrodku Kapalua w Plantation Course na Hawajach. W zeszłym roku w PGA wraz z zwycięzcą brało udział łącznie 42 zawodników. Im Sung-jae w marcu 2020 roku zakwalifikował się oraz wygrał turniej Honda Classic.

W listopadzie 2020 Im zdobył 2 miejsce w zawodach Masters, a w grudniu po zakończeniu PGA European Tour w Zjednoczonych Emiratach w Dubaju zrobił sobie około 4 tygodniową przerwę. Mieszkający na przedmieściach w Atlancie Georgia Im poinformował "Miałem trening przez zimę w Ameryce. Pracowałem nad swoimi słabymi stronami oraz przygotowywałem się na zakończenie sezonu". Dodał "Miło spędziłem święta i dużo odpoczywałem".

Miejsce zawodów (ośrodek Kapalua w Plantation Course) jest dla Im’a obce. Po spędzonych tam dwóch dniach powiedział "Jeśli będzie wiało, będzie ciężej niż sądziłem. Pole golfowe jest całkiem krótkie więc jeśli nie będzie wiało, dam radę".

Im w 1 rundzie zmierzy się z Webb'em Simpson (35 lat, Amerykanin). Simspon, który wygrał 7 PGA w tym US Open, w poprzednim sezonie miał 1 miejsce w średniej turniejów. 

Autor: 
Kim Dong Wook, Tłum. Stella Mateja
Źródło: 

dongA.com

Zagłosowałeś na opcję 'down'.
Polub Plportal.pl:

Reklama