Polish Arabic Chinese (Traditional) Czech English French Georgian German Greek Hindi Hungarian Italian Japanese Russian Serbian Spanish Swedish Turkish Ukrainian

Morawiecki: wysyłamy samolot rządowy po Polaków

Reklama

wt., 09/24/2019 - 10:06 -- Anonim (niezweryfikowany)

Polscy siatkarze utknęli na lotnisku w Amsterdamie. W pomoc im się włączył premier Mateusz Morawiecki, który obiecał wysłanie samolotu po reprezentantów Polski, aby mogli dotrzeć do Lublany.

- Nasza siatkarska kadra utknęła na lotnisku w Amsterdamie. Wysyłamy po nią nasz rządowy samolot, żeby spokojnie mogła dotrzeć na półfinał do Lublany. Trzymamy za nich kciuki - napisał premier Mateusz Morawiecki na swoim koncie na Twitterze.

Przypomnijmy, że reprezentacja Polski w poniedziałek wieczorem pewnie ograła Niemców i we wtorek rano miała lecieć na półfinałowy mecz ze Słowenią do Lublany. Okazało się, że lot Polaków został odwołany z powodu strajków słoweńskich linii. 

Reprezentacja o 8 rano dotarła na lotnisko Schipol w Amsterdamie i wtedy okazało się, że ich lot do Lublany może się nie odbyć ze względu na strajk tamtejszych linii lotniczych, które obsługują oba codzienne rejsy w tamtym kierunku. Rozwiązanie tej sytuacji zapowiedział Mateusz Morawiecki.

Autor: 
--------------------
Źródło: 

Onet

Polub Plportal.pl:

Reklama