Polish Arabic Chinese (Traditional) Czech English French Georgian German Greek Hindi Hungarian Italian Japanese Russian Serbian Spanish Swedish Turkish Ukrainian

Kamil Grosicki o krok od zmiany klubu! Trener potwierdza: Dostał zgodę

Reklama

czw., 01/30/2020 - 16:57 -- moderator2

Kamil Grosicki jest bardzo blisko zmiany klubu! Trener Hull City Grant McCann potwierdził, że Polak dostał zgodę na rozmowy z West Bromwich Albion.

 

17055287085247961433-2.jpg

 

MICHAŁ RYNIAK

 

 

Jak informowaliśmy wczoraj, Kamil Grosicki dostał oferty z dwóch klubów Championship: West Bromwich Albion i Nottingham Forest. Reprezentant Polski prawdopodobnie trafi do WBA, z którym toczy już rozmowy w sprawie indywidualnego kontraktu. 

- Kamil Grosicki dostał zgodę na rozmowy z West Bromem. Sam tego chciał. Nie jest tajemnicą, że jego kontrakt niedługo wygasa. Klub rozmawiał z jego przedstawicielami w sprawie przedłużenia umowy, ale zobaczymy, co się dzisiaj stanie [czwartek] - powiedział Grant McCann na konferencji prasowej. I dodał, że jeśli Polak odejdzie, to Hull postara się pozyskać jego następcę, ale będzie to bardzo trudne, jako że okno transferowe zamyka się już w piątek.

Reprezentant Polski chce długiego kontraktu

Grosicki w WBA na pewno nie chce zarabiać mniej (obecnie ma tygodniówkę na poziomie 24 tysięcy funtów) niż na KCOM Stadium. Zależy mu też na w miarę długim kontrakcie - miałby obowiązywać przez dwa i pół roku. Sprawa wyjaśni się do piątku, gdy o 23:59 zamyka się okno transferowe. WBA zajmuje drugie miejsce w tabeli The Championship. Ma 53 punkty.

Grosicki to najbardziej zapracowany podstawowy reprezentant Polski i czołowy zawodnik "Tygrysów". W tym sezonie zagrał w klubie już w 30 meczach (8 goli, 4 asysty, 2441 minut). Ostatnio zdobył bramkę w Pucharze Anglii przeciwko Chelsea.

 

Autor: 
łg
Źródło: 

sport.pl

Polub Plportal.pl:

Reklama