Polish Arabic Chinese (Traditional) Czech English French Georgian German Greek Hindi Hungarian Italian Japanese Russian Serbian Spanish Swedish Turkish Ukrainian

Gdzie i o której zobaczyć mecz Śląsk Wrocław - Raków Częstochowa? Transmisja w TV oraz internecie

Reklama

pt., 03/13/2020 - 12:42 -- moderator2

Kibice Śląska nie mogą raczej narzekać na postawę swoich piłkarzy w ostatnich miesiącach. Na ostatniej prostej sezonu zasadniczego wrocławianie zajmują czwarte miejsce w tabeli, a do wicelidera, Piasta Gliwice, trącą zaledwie punkt. Śląsk walczy zatem nie tylko o pozycję na podium rozgrywek, ale i możliwość zagrania w kolejnej edycji europejskich pucharów.

Beniaminek straszy czołówkę

17055287085247961433-2.jpg

Z Rakowem o komplet "oczek" łatwo jednak nie będzie. Beniaminek radzi sobie w Ekstraklasie bardzo dobrze i wciąż zachowuje realne szanse na grę w grupie mistrzowskiej. Obecnie zespół Marka Papszuna jest dziewiąty, tylko o punkt za ósmą Jagiellonią Białystok.

Śląsk Wrocław

Hazard może uzależniać. BEM to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi. 18+

Na dodatek w ostatnich tygodniach Raków pokazał, że najmocniejsze zespoły w lidze powinny się go obawiać. Zespół z Częstochowy urwał niedawno punkty Legii Warszawa (2:2) i pokonał Piasta Gliwice (2:0).

Gdzie i o której zobaczyć mecz Śląsk Wrocław - Raków Częstochowa. Transmisja TV, stream online

Spotkanie Śląska z Rakowem, którego początek zaplanowano na godz. 20.30, będzie można za darmo obejrzeć w telewizji Canal Plus i na platformie internetowej Player.pl. Decyzję o odkodowaniu spotkań 27. kolejki Ekstraklasy podjęto ze względu na pandemię koronawirusa i odwołanie wszystkich imprez masowych w kraju. Spotkanie Śląska z Rakowem odbędzie się bez udziału publiczności.

 

Autor: 
Redakcja sport
Źródło: 

sport.pl

Polub Plportal.pl:

Reklama